Poznejte výhody sdílené kanceláře

02.08.2017

Chystáte se vrhnout na dráhu podnikatele a stále nevíte, na jaké adrese nahlásíte sídlo své společnosti? Pojďte se společně s námi nad touto otázkou důkladněji zamyslet, možná společně najdeme variantu, která by vás samotné vůbec nenapadla. 

Sídlo doma 

Pokud sídlo své nové společnosti plánujete založit přímo doma, budete potřebovat souhlas vlastníka nemovitosti s úředně ověřeným podpisem. Nejjednodušší samozřejmě je, když dané prostory vlastníte vy. Udělíte podpis sami sobě a nemusíte nic víc řešit. Skutečná výzva nastává v okamžiku, kdy chcete sídlo společnosti nahlásit v družstevním bytě. V takovém případě si důkladně prostudujte stanovy a zjistěte, jak máte dále postupovat. Nejčastěji to bývá tak, že vám udělí úředně ověřený podpis předseda družstva a jeden člen představenstva. 

Poskytnutí sídla

Snadná cesta k získání sídla představuje pronájem virtuálního sídla. Když je firma zapsaná na prestižní adrese, je to velká výhoda. Proč? Každý váš potencionální obchodní partner si může na internetu informaci o tom, kde sídlí vaše firma, lehce dohledat. A věřte, že dobrá adresa působí mnohem seriózněji. U nás si tuto službu můžete objednat také, ale nabízíme mnohem více než jen poskytnutí sídla. 

Sdílené kanceláře 

Představte si situaci, že jste si pronajali virtuální sídlo v Praze. Chodí vám sem pošta, kterou vám přeposíláme domů, kde také reálně pracujete. Co se stane, když si některý z vašich obchodních partnerů vyžádá schůzku? Může se například jednat o odbornou konzultaci. V kavárně zřejmě své know-how prozrazovat nechcete a v coworkingovém centru také ne. Co teď? V takových situacích můžete využít naše sdílené kanceláře. Jedná se o moderně zařízené prostory s veškerým administrativním vybavením. Na schůzku si můžete směle pozvat i 11 lidí, nikdo vás nebude rušit. Všichni vás budou vnímat jako skutečného profesionála s kvalitním zázemím. 

Sdílené kanceláře ovšem nemusíte využívat jen pro schůzky, výborné útočiště zde najdete i tehdy, když potřebujete mít některé dny na svou práci absolutní klid a doma to nikdo nechápe. Zkuste to.

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Nahoru