Jak funguje pošta na našich virtuálních sídlech?

19.11.2021

Virtuální sídlo společnosti či živnosti OSVČ je služba, kterou poskytovatel pronajímá klientovi adresu, za účelem jejího zápisu do obchodního rejstříku. Tato adresa je pak brána jako sídlo klienta, i když na ni fyzicky nesídlí. Součástí služeb u dobrého poskytovatele je i poštovní servis – přejímání zásilek. 

Jaké změny přinesla EET od svého počátku?

25.10.2021

Elektronická evidence tržeb je součástí českého podnikatelského světa od roku 2016. Už při svém zrodu měla řadu příznivců, ale i mnoho odpůrců, kteří polemizovali o tom, co její zavedení způsobí. Po pěti letech její existence můžeme shrnout, jaké změny EET přinesla, a posoudit, zda se naplnily obavy skeptičtějších podnikatelů.

Jak založit akciovou společnost krok za krokem?

11.10.2021

Chystáte se založit akciovou společnost a zajímá vás, jak na to? Přinášíme vám jednoduchý návod a výčet všeho, co budete potřebovat, včetně přehledu důležitých orgánů a. s.

Co je to franšíza a jaké jsou její hlavní výhody a nevýhody?

04.10.2021

Plánujete rozjet vlastní podnikání? Už jste se někdy setkali s pojmem franšíza nebo franchising? Představíme vám zajímavý obchodní model a jeho hlavní výhody i nevýhody.

Provozovna: Jak ji zřídit a na co si dát pozor?

27.09.2021

Chystáte se na zřízení provozovny? Vyvarujte se zbytečných pokut. Přečtěte si, na co si dát pozor, aby vašemu podnikání nestálo nic v cestě.

Půjčka pro podnikatele. Co splnit, abyste na ni dosáhli?

20.09.2021

Sháníte peníze na rozjezd firmy? Podnikatelské půjčky bývají první volbou. Jejich získání ale není samozřejmostí. Přečtěte si, jak na ně můžete dosáhnout.

Podnikání při zaměstnání: Jak začít a na co si dát pozor?

06.09.2021

Podnikání při zaměstnání dnes není ničím výjimečným. Ať už jsou vaší motivací peníze, nebo možnost splnit si sen o vlastní firmě, poradíme vám, jak začít.

Jak si přivydělat podnikáním + 5 tipů s čím začít

16.08.2021

Jste zaměstnaní, na mateřské nebo v důchodu a hodilo by se vám pár korun měsíčně navíc? Přečtěte si, jak si přivydělat podnikáním.

Kdo je prokurista a k čemu je dobrý?

02.08.2021

Znáte pojem prokura? Víte, jak vám prokurista může usnadnit podnikání? Přečtěte si vše, co potřebujete vědět o udělení svých pravomocí druhým osobám.

Vyplatí se zakládat firmu v době EET?

19.07.2021

Plánujete začít podnikat, ale napadla vás otázka, zda se vám to v době EET vůbec vyplatí? Přečtěte si, co elektronická evidence tržeb obnáší a na kolik vás vyjde.

Jak založit startup

12.07.2021

Máte skvělý podnikatelský nápad a chtěli byste ho uvést v život? Nebo jste objevili díru na trhu, kterou by šlo zpeněžit? Přečtěte si, jak založit start-up.

Využijte profesionálních služeb „virtuální asistentky“

05.07.2021

Jste podnikatel nebo vlastníte firmu a uvítali byste asistentku, ale nevyplatí se vám ji zaměstnat na plný pracovní úvazek? Vyžadujete pečlivost, spolehlivost a chcete, aby vaše firma dělala dobrý dojem? Ušetřete náklady s chytrým řešením v podobě virtuální asistentky.

Vše, co potřebujete vědět o EET

15.06.2021

EET v kostce. Přečtěte si vše, co potřebujete vědět – co je EET, koho se týká a netýká nebo jaké existují možnosti elektronické evidence tržeb.

Obchodní podmínky pro e-shop: Víte, co musíte splňovat?

01.06.2021

Správně sepsané všeobecné obchodní podmínky musí mít každý e-shop. Víte, co musejí obsahovat a co by v nich naopak zaznít nemělo? Poradíme vám, jak je sepsat správně.

Pracovat se dá i z pláže. Co obnáší být digitálním nomádem?

17.05.2021

Patříte k lidem, kteří nejsou ochotni podrobit své životy práci? Digitální nomádi přišli na to, jak šikovně využít moderní technologie, aby se práce přizpůsobila jim. Přečtěte si, co znamená být digitálním nomádem.

Expanze do zahraničí: Na co si dát pozor?

10.05.2021

Tuzemský trh už je vám malý a vy se chystáte rozšířit svůj podnik do zahraničí? Zdánlivě snadný krok může doprovázet řada komplikací. Poradíme vám, na co si dát pozor.

Co je influencer marketing a kdy ho využít?

03.05.2021

Influencer marketing je poměrně nový styl propagace, který stále nabírá na popularitě. Přečtěte si, jak funguje, jaké jsou jeho výhody a zda se hodí i pro vaši firmu.

Valná hromada a jednatel. Jaké jsou jejich pravomoci a povinnosti?

12.04.2021

Každá firma musí mít své vedení. U společností s ručením omezeným jsou nepostradatelnými články jednatelé a valné hromady. Seznamte se s nejdůležitějšími orgány, bez kterých se společnosti neobejdou.

Jak si jako podnikatel poradit s daněmi?

05.04.2021

Podnikání s sebou přináší řadu výhod. Jednoduchá administrativa mezi ně ale nepatří. Jste začínající podnikatel a daně jsou vaší noční můrou? Ukážeme vám, jak na ně.

3 způsoby, jak přejít z OSVČ na s. r. o.

29.03.2021

Práce na živnostenský list může být v mnoha ohledech jednodušší, ale společnost s ručením omezeným podnikatelům poskytuje řadu nesporných výhod. I vy jste se rozhodli pro změnu, ale nevíte, jak na to? Přejít z OSVČ na s. r. o. lze třemi způsoby.

1 2 3 4 ... 11 »

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Nahoru