Jak postupovat při změně sídla společnosti?

12.03.2019

Chystáte se na změnu sídla své společnosti a nevíte, jak na to? Poradíme vám se vším, co k tomu budete potřebovat.

Jak vytvořit společnosti profil na Facebooku

12.03.2019

Rozjíždíte podnikání na internetu a chcete potenciál svého byznysu využít i na sociálních sítích? Děláte dobře. Přečtěte si, jak začít s Facebookem.

Jak funguje smlouva s tichým společníkem?

27.02.2019

Pokud přemýšlíte, jak začít podnikat, dřív nebo později narazíte i na otázku, jak svůj projekt financovat. Možností máte hned několik. Od klasické půjčky od rodiny a známých přes úvěry od bank až po investora. Existuje ještě jedna možnost, a tou je tiché společenství. Jak přesně funguje?

Kolik a za co zaplatíte při nákupu ready made společnosti?

26.02.2019

Hledáte informace o ready made společnostech a přemýšlíte, jestli se vám nákup již založené firmy finančně vyplatí? Přečtěte si, co všechno je v ceně a na co si dát při výběru poskytovatele pozor.

Work-life balance: Jak nepropadnout workoholismu, a přitom úspěšně podnikat?

10.02.2019

Více jsou workoholismem ohroženi muži, ale tato závislost na práci se nevyhýbá ani ženám. U podnikatelů je toto riziko větší než u zaměstnanců. Můžete být úspěšným podnikatelem a zároveň nepropadnout této chorobné závislosti?

 

Začněte podnikat na mateřské dovolené

10.02.2019

Máte malé děti a dostala jste skvělý nápad, s čím by se dalo podnikat? Jděte do toho. Tady je pár rad, které by se vám mohly do začátku hodit.

 

Objevte coworkingová centra pro podnikající rodiče

02.01.2019

Máte doma malé dítě, ale jste na volné noze nebo jste zaměstnaní na částečný úvazek s možností pracovat z domova? Přinášíme vám tipy na coworkingová centra, kde se vaše dítě zabaví a vy můžete nerušeně pracovat.

Chcete hypotéku, ale jste OSVČ. Půjčí vám vůbec někdo?

02.01.2019

Získat hypotéku není v současné době vůbec snadné. Banky přitvrdily a developeři prodávají nemovitosti za extrémně vysoké částky. Vy ale přesto hypotéku chcete a máte obavu, že ji nezískáte. Co s tím?

Právní minimum, které by měl znát každý začínající podnikatel

17.12.2018

Rozhodli jste, že začnete podnikat? Pak si přečtěte následující řádky, kde vám poradíme, na co při podnikání nezapomenout.

Změny roku 2018 v oblasti EET

13.12.2018

Co nového přineslo v roce 2018 EET a jaké jsou prognózy do dalšího roku?

Na co si dát pozor při zakládání firmy v roce 2019

29.11.2018

V roce 2019 čeká podnikatele několik nových povinností. Celý rok se ale ponese především v duchu přísnějších kontrol již existujících povinností. Co vás tedy čeká, pokud se chystáte založit v dohledné době novou společnost?

Poradíme vám, kde v roce 2019 získat nejlepší sídlo pro firmu

27.11.2018

Ještě předtím, než koupíte nebo si založíte firmu, si musíte ujasnit, kde bude mít vaše nová společnost sídlo. Jakými parametry byste se měli řídit a proč je sídlo společnosti tak důležité, vám poradíme v následujícím článku.

Koupě ready made v roce 2019. Vyplatí se vám to?

27.11.2018

Stojíte před rozhodnutím, jakou cestu pro založení nové společnosti zvolíte? Něco jste už o ready made firmách slyšeli, ale úplně se v tom neorientujete a chcete se dozvědět víc? Poradíme vám, zda se vám nákup již založené firmy vyplatí.

Založení společnosti na dálku? Jde to

04.11.2018

Jak by se vám líbilo založit si vlastní společnost z pohodlí domova a ušetřit tak tolik potřebný čas? Dnešní moderní technologie vám to umožní. Vlastní společnost si totiž můžete založit i na dálku. Poradíme vám, jak na to.

Poradíme vám, jak si založit s. r. o.

26.10.2018

Nastal den, kdy jste dospěli k rozhodnutí, že si chcete založit vlastní společnost. Založení s.r.o. bývá zdlouhavé, jeho vznik však přináší ovoce. Poradíme vám, jak si založit s.r.o., včetně toho, jaké informace a dokumenty k tomu budete potřebovat.

Chci založit společnost, ale ještě mi není 18. Jak na to?

24.10.2018

Máte výborný nápad na podnikání a ambice založit si vlastní společnost, i když vám ještě nebylo 18 let? Žádný problém, jde to, jen je to trochu složitější. Poradíme vám, jaké kroky podniknout, abyste mohli co nejrychleji začít.

Vše, co potřebujete vědět o koncesi na prodej alkoholu

04.10.2018

Nejste si jistí, jestli povinnost získat koncesi na prodej alkoholu platí i pro vás? Chcete vědět, jak ji zařídit? Poradíme vám, jak na to.

Kde brát nápady na trefný název pro firmu

01.10.2018

Chcete si založit společnost a už přemýšlíte nad tím, jak se bude jmenovat? Děláte velmi dobře. Název je totiž důležitý a měli byste mu proto věnovat dostatek času.

Top nejzajímavější akce pro podnikatele v roce 2018

18.09.2018

Podnikáte a rádi se u toho vzděláváte? Připravili jsme pro vás seznam akcí, které můžete navštívit během podzimu roku 2018.

Aplikace, které vám pomohou s účetnictvím a organizací firmy

29.08.2018

Hledáte pomocníky, kteří vám co nejvíce ulehčí podnikání? Představujeme aplikace, s kterými ušetříte čas a už nikdy na nic nezapomenete. 

1 2 3 4 ... 7 »

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Nahoru