Založení společnosti s. r. o. v roce 2018. Co přinese GDPR a další vlna EET?

13.12.2017

Máme pro vás dvě zásadní novinky, které ovlivní podnikání v roce 2018, a také tipy, jak si co nejvíce usnadnit zakládání společnosti. Pojďme na to. 

Co přinesla novela insolvenčního a daňového zákona od 1. 7. 2017?

23.11.2017

Červenec tohoto roku přinesl několik změn. Přinášíme vám přehled těch nejdůležitějších

TOP 5 aplikací, které pomohou rozjet vaši začínající firmu

06.10.2017

Právě zakládáte novou firmu? Pak je následující článek právě pro vás. Přinášíme vám tipy na 5 aplikací, které se vám určitě budou hodit. 

Jak se tvoří lovebrand? Víme, jak na to!

21.09.2017

Svou značku rozhodně nenechávejte ležet ladem, ale budujte jí zcela vědomě a systematicky tak, aby vám přinesla výsledky, které od ní očekáváte. Poradíme vám, čím se řídit, abyste ze své značky vytvořili lovebrand.

Jak získáte souhlas s umístěním sídla společnosti?

13.09.2017

Hledáte pro svou společnost nové sídlo nebo jste se rozhodli z nějakého důvodu měnit to stávající? Určitě budete potřebovat souhlas s umístěním sídla. Jak na to?

Vše, co jste chtěli vědět o DPH. Víme, jak ušetřit 21 % z ceny

01.09.2017

Jste plátci DPH a přemýšlíte, jak ušetřit oněch 21 % z ceny Vašeho zboží, či služeb? Poradíme vám, jak na to. Přinášíme vám ucelený přehled o dani z přidané hodnoty, který zodpoví všechny vaše otázky. 

Podnikání pro ženy: muži ženám nestačí! Tedy alespoň v počtu zakládání živností

16.08.2017

V posledních letech založilo malé firmy o polovinu více žen než mužů. Pojďte se seznámit se srovnávací analýzou podnikatelů a podnikatelek, kterou vypracovala Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu a společnost ŽENY s. r. o. 

Poznejte výhody sdílené kanceláře

02.08.2017

Chystáte se vrhnout na dráhu podnikatele a stále nevíte, na jaké adrese nahlásíte sídlo své společnosti? Pojďte se společně s námi nad touto otázkou důkladněji zamyslet, možná společně najdeme variantu, která by vás samotné vůbec nenapadla. 

8 kritických chyb, kterých se dopouštějí začínající podnikatelé

27.07.2017

Začínáte podnikat? Vyvarujte se chyb, kterých se před vámi dopouštěli jiní. Prozradíme vám, které to jsou. 

7 informací o datových schránkách, které vám pomohou v byznyse

16.05.2017

Zřídilo vám ministerstvo jakožto právnické osobě datovou schránku nebo si ji chcete založit sami? Pokud trochu tápete v informacích kolem datových schránek, nezoufejte. Po přečtení tohoto článku budete vědět vše, co potřebujete. 

Startupy v ČR

30.03.2017

Chtěli byste založit startup, ale nemáte dostatek odvahy? Potřebovali byste dodat kuráž od již existujících startupů či získat nějakou inspiraci? Podívejte se na nejúspěšnější startupy v ČR.

Jak založit startup

26.03.2017

Máte skvělý podnikatelský nápad a chtěli byste mu dát život? Nebo jste objevili díru na trhu a chtěli byste ji zpeněžit? Důvodů, proč začít uskutečňovat své podnikatelské plány a sny, je nespočet. Jejich realizace však už nemusí být tak lehká. My vám však ukážeme, že to přeci jen snadné může být.

Co je to startup

20.03.2017

Startup nebo také start-up je v dnešní době velmi často užívaný výraz a setkáte se s ním téměř na každém rohu. Jedná se o podnikatelský subjekt, tedy firmu, která je nově založena či začíná podnikat a rychle se vyvíjí.

Jste zapálení do práce? Pozor na syndrom vyhoření

14.03.2017

Syndrom vyhoření bývá spojován s náročnými profesemi, které vyžadují vysokou míru odpovědnosti a časovou náročnost. Podnikatelé nebo freelanceři představují skupinu lidí, kteří jsou vyhořením přímo ohroženi. Nepatříte do rizikové skupiny i vy? A nestojíte už na kraji propasti? 

Jak začít podnikat? Kapesní manuál pro začínajícího podnikatele

01.03.2017

Chcete se živit jako podnikatel? Ve skutečnosti to není tak těžké, jak si myslíte. A obávaná úvodní administrativa? Tu můžete zredukovat na minimum. 

Sídlo firmy v Praze? Získejte k němu i něco navíc

20.02.2017

Se sídlem firmy v Praze získáte větší důvěryhodnost u svých zákazníků a stabilní prostředí se spoustou výhod. Na co se můžete těšit? 

Podnikáte? Tyhle filmy musíte vidět

13.02.2017

Filmy neslouží jenom k zábavě. Můžete se z nich poučit nebo vás inspirují. Přinášíme vám seznam filmů, které se točí kolem podnikání a neměly by uniknout vaší pozornosti. Tak se pohodlně usaďte a dívejte se. 

6 věcí, bez kterých se neobejde žádný podnikatel

06.02.2017

Chcete začít podnikat, už jste se rozhodli. Ale stejně vám proběhlo hlavou, jestli pro to máte všechny důležité předpoklady. Každý podnikatel si projde dlouhou a náročnou cestou, než dojde k úspěchu. Přesto vám prozradíme 6 vlastností, bez kterých se na cestě k úspěchu neobejdete. 

Spolehlivá firma

03.02.2017

Naše společnost získala ocenění „Spolehlivá firma“. Ocenění bylo uděleno informačním portálem živéfirmy.cz.

Za ocenění děkujeme!

Zvládnutý time management posune vaše podnikání dál. Jak na to

23.01.2017

V potu tváře vyřizujete páté přes deváté, a přesto se vám úkoly kupí? Máte na konci pracovního dne pocit, že jste vlastně nic neudělali? Pracujete často po nocích? Nejspíš máte problém se zvládnutím svého time managementu. Poradíme vám, jak svou situací zlepšíte a naučíte se být efektivní.

1 2 3 4 ... 6 »

Poptávkový formulář

Nahoru