Založení společnosti na dálku? Jde to

04.11.2018

Jak by se vám líbilo založit si vlastní společnost z pohodlí domova a ušetřit tak tolik potřebný čas? Dnešní moderní technologie vám to umožní. Vlastní společnost si totiž můžete založit i na dálku. Poradíme vám, jak na to.

Poradíme vám, jak si založit s. r. o.

26.10.2018

Nastal den, kdy jste dospěli k rozhodnutí, že si chcete založit vlastní společnost. Založení s.r.o. bývá zdlouhavé, jeho vznik však přináší ovoce. Poradíme vám, jak si založit s.r.o., včetně toho, jaké informace a dokumenty k tomu budete potřebovat.

Chci založit společnost, ale ještě mi není 18. Jak na to?

24.10.2018

Máte výborný nápad na podnikání a ambice založit si vlastní společnost, i když vám ještě nebylo 18 let? Žádný problém, jde to, jen je to trochu složitější. Poradíme vám, jaké kroky podniknout, abyste mohli co nejrychleji začít.

Vše, co potřebujete vědět o koncesi na prodej alkoholu

04.10.2018

Nejste si jistí, jestli povinnost získat koncesi na prodej alkoholu platí i pro vás? Chcete vědět, jak ji zařídit? Poradíme vám, jak na to.

Kde brát nápady na trefný název pro firmu

01.10.2018

Chcete si založit společnost a už přemýšlíte nad tím, jak se bude jmenovat? Děláte velmi dobře. Název je totiž důležitý a měli byste mu proto věnovat dostatek času.

Top nejzajímavější akce pro podnikatele v roce 2018

18.09.2018

Podnikáte a rádi se u toho vzděláváte? Připravili jsme pro vás seznam akcí, které můžete navštívit během podzimu roku 2018.

Aplikace, které vám pomohou s účetnictvím a organizací firmy

29.08.2018

Hledáte pomocníky, kteří vám co nejvíce ulehčí podnikání? Představujeme aplikace, s kterými ušetříte čas a už nikdy na nic nezapomenete. 

Víte, co je švarc systém? Zjistěte to, než vás inspekce odhalí

23.08.2018

V České republice vlastní živnostenský list více než 2,1 milionů lidí. Ne každý z nich ovšem doopravdy podniká. Někteří se tváří jako zaměstnanci, ale zákoník práce se jich netýká. Pracují od pondělí do pátku, ale zaměstnanci to nejsou. Kdo tedy jsou a proč by si měli dát na švarc systém pozor?

Kde sehnat peníze do začátku podnikání?

15.08.2018

Jenom bravurní nápad na úspěšné podnikání nestačí. Pokud chcete od někoho peníze, platí to dvojnásob. Poradíme vám, kdo vám půjčí. 

4 důvody, proč jsou ready made společnosti jednoznačně výhrou

02.08.2018

Jestli se pohybujete v podnikání, už jste určitě na termín „ready made společnost“ narazili. Přinášíme vám informace, které vás přesvědčí o výhodách již založených společností a objasníme, v čem spočívá jejich přidaná hodnota. 

Jak napsat zápis z valné hromady?

25.07.2018

Čeká vás první zápis ze zasedání valné hromady a nechcete na nic zapomenout? Máme pro vás návod.

Co by měla obsahovat smlouva o výkonu funkce jednatele?

23.07.2018

Jmenujete do své společnosti jednatele? Tady jsou nejdůležitější body, na které byste ve smlouvě neměli zapomenout. 

Vyvarujte se rizik, která se pojí se sídlem společnosti

18.07.2018

Výběr sídla společnosti byste neměli brát na lehkou váhu. Velmi na něm záleží, protože vytváří celkovou image vaší firmy a napomáhá její důvěryhodnosti. Poradíme vám, na co si dát při hledání sídla pozor. 

Začínáte podnikat? Myslete na nová nařízení o ochraně osobních údajů

18.06.2018

O GDPR toho bylo napsáno už hodně a toto nařízení se stává strašákem pro nejednoho podnikatele. Máte všechno v pořádku nebo si koledujete o pokutu? A jak se připravit, když jste dosud ochranu osobních údajů neřešili?

Jak úspěšně podnikat pomocí franchisingu?

24.05.2018

Franchising dává šanci malým a středním podnikatelům uspět ve světě velkých společností. Jenom v České republice nabízí franchising přes 200 obchodních značek. Jak vám franchisa pomůže v podnikání? 

9 otázek a odpovědí, jak podnikat v důchodu

30.04.2018

Odcházíte do důchodu, ale nějak si neumíte představit, že už nebudete dělat vůbec nic? Více času na rodinu, koníčky a cestování, to bývají vítané benefity, které přichází společně s důchodem. Jestli ale patříte mezi akční lidi, kteří nechtějí ještě práci pověsit na hřebíček, pak vám v tom nezabrání ani konec zaměstnání. Přišel čas, začít si plnit sny. Připravili jsme pro vás seznam nejčastějších otázek, které souvisí s podnikáním v důchodu. 

Založte si e-shop, který přitáhne zákazníky

26.04.2018

Hrajete si s myšlenkou, že se vrhnete do podnikání a rádi byste si založili e-shop? Poradíme vám, jak se postavit na vlastní nohy a nezkrachovat. 

Zdravotní pojištění pro podnikatele v roce 2018: Minimální zálohy vzrostou

19.04.2018

V roce 2018 se navyšují minimální zálohy na zdravotní pojištění. Pokud podnikáte, týká se nové nařízení možná i vás. 

Sociální pojištění pro podnikatele v roce 2018: Minimální zálohy vzrostou

12.04.2018

Pokud podnikáte a odvádíte státu minimální zálohy na sociální pojištění, týká se vás změna pro rok 2018. 

Akciová společnost nebo společnost s. r. o.? Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

15.03.2018

Společnost s ručením omezeným s. r. o. a akciová společnost a. s. jsou v České republice nejvyužívanějšími formami obchodních korporací. Zakládání obou firem je hodně podobné, přesto mezi nimi existuje pár zásadních rozdílů.

1 2 3 4 ... 6 »

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Nahoru