Články

Přečtěte si praktické tipy a rady přímo od našich profesionálů.

Založení společnosti

Ve spolupráci s notářskou kanceláří nabízíme, kromě prodeje ready-made společností, také pomoc a podporu při zakládání nových společností. Pokud nevíte jak založit s.r.o. společnost sami a bojíte se odmítnutí svého návrhu rejstříkovým soudem anebo jste již takový návrh podali a soud jej odmítl nebo zamítl, využijte našich služeb. Vyhnete se tak komplikacím při podávání svých návrhů a současně budete mít společnost zapsanou relativně rychle!

Přečíst celý článek »

Změna názvu společnosti

Koupíte-li ready-made společnost, můžete kdykoli změnit název společnosti na Vámi požadovaný. Nezáleží tedy na tom, s jakým názvem společnost koupíte. Ke změně názvu společnosti je třeba:

svolat valnou hromadu u notáře (tento úkon je standardně společnostmi zabývajícími se prodejem s.r.o. účtován jako nadstandardní služba)

Přečíst celý článek »

Ready-made či založení s.r.o. s tichým společníkem

Peníze pro podnikání vám může půjčit banka, ale i někdo jiný. A může to být pro obě strany velmi výhodné.
Podnikatel se skvělým podnikatelským plánem může žádat banku o úvěr na rozjezd svého podnikání. Pokud jej ale nedostane, má ještě možnost využít možnost, která se blíží klasickému úvěru: tiché společenství.

Přečíst celý článek »

Jak začít podnikat

Konečně jste se rozhoupali a chcete si vydělávat sami na sebe. V našem průvodci se dozvíte, jak na založení živnosti, jaké se k OSVČ vážou daně a odvody nebo jaká jsou specifika podnikání při zaměstnání. Zkrátka vše, co potřebujete vědět do začátku.

Přečíst celý článek »

Změna sídla společnosti

U změny sídla firmy je rozhodující, odkud sídlo měníte.

Pokud původní sídlo firmy leží mimo obec novou/plánovanou (změna sídla Praha-Plzeň), je nutné změnit i zakladatelské dokumenty společnosti. Proto je v tomto případě nutné navštívit notáře a udělat rozhodnutí valné hromady (případně souhlas všech společníků). Rozhodnutí bude mít formu notářského zápisu. V tomto případě je třeba navštívit jakéhokoli notáře.

Přečíst celý článek »
Chat on WhatsApp