Podnikání vs. koronavir: Založte si společnost z pohodlí domova

18.03.2020

Chtěli jste se letos vrhnout do podnikání, ale aktuální situace ohledně koronaviru vám business plány zkomplikovala? Povíme vám, jak na dálku z pohodlí domova založit s. r. o. Podnikat můžete už za 24 hodin, aniž byste opustili dveře svého bytu či domu.

Založení s. r. o. online

Založit jakoukoliv společnost může být velmi zdlouhavý proces. Nejenže potřebujete notáře, živnostenský list, bankovní účet a zápis do obchodního rejstříku, ale čeká vás také běhání po úřadech a shánění podpisů a razítek. To je nyní vzhledem k celostátní karanténě a pandemii nemožné. Naštěstí moderní doba nabízí alternativní a jednoduché řešenízaložte si společnost online z pohodlí svého domova. Poradíme vám, jak na to a se vším vám pomůžeme.

 

Vyplňte formulář

Pro založení společnosti stačí vyplnit objednávkový formulář. K tomu potřebujete pouze internet a e-mailovou adresu. Údaje o vaší firmě zapište do formuláře – jde o strukturu společnosti (základní kapitál, živnost, sídlo atd.). Zejména si promyslete název vaší společnosti.

 

Všechno papírování zařídíme za vás

Všechny vámi zadané údaje, jako jsou název a struktura společnosti, předáme notáři. Stejně tak vám připravíme veškerou dokumentaci, kterou budete potřebovat pro založení s. r. o. Za správnost ručíme my. Všechny dokumenty vám spolu s údaji pro platbu pošleme k podpisu na váš e-mail.

 

Založíme vám společnost

Až od vás dostaneme zpět podepsané dokumenty, založíme vaši společnost. Zakladatelskou listinu od nás obdržíte poštou. Na základě ní si pak založíte podnikatelský účet a vložíte na něj základní kapitál společnosti. Potvrzení o vkladu nám pošlete poštou. My mezitím vyřídíme vše potřebné na živnostenském úřadě a po kompletaci zapíšeme společnost do obchodního rejstříku.

 

Jděte na to přes ready-made společnost

Pokud nechcete ztrácet čas, pořiďte si ready-made společnost. Jedná se o již hotovou společnost, se kterou můžete začít podnikat ihned. Největší výhodou je, že nemusíte vůbec na nic čekat či opouštět svůj domov a podnikáte už za 24 hodin. Tyto společnosti mají splacený základní kapitál a vyřízenou veškerou dokumentaci. Máte také jistotu, že žádná z nabízených ready-made společností nevykonávala podnikatelskou činnost a vy tak nekupujete zajíce v pytli.

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru