Jak založit startup

26.03.2017

Máte skvělý podnikatelský nápad a chtěli byste mu dát život? Nebo jste objevili díru na trhu a chtěli byste ji zpeněžit? Důvodů, proč začít uskutečňovat své podnikatelské plány a sny, je nespočet. Jejich realizace však už nemusí být tak lehká. My vám však ukážeme, že to přeci jen snadné může být.

Máte nápad?Jak založit start up

Dobrý nápad je alfou a omegou všech startapů. Víte, co chcete prodávat? Máte objevenou díru na trhu? Vymysleli jste či vynalezli jste něco inovativního? Pokud jste si jistí, že máte něco, co na trhu chybí, jste na správné cestě. 

Prozkoumejte konkurenční trh

Ačkoliv se může zdát, že váš nápad je originální a jedinečný, není na škodu si udělat průzkum trhu, zdali již někdo vaše „řešení“ nevymyslel a neuvedl do provozu. Podívejte se na internet nebo kamkoliv, kde se vaše cílová skupina vyskytuje, a ujistěte se, že s vaším nápadem nepřišel už někdo před vámi.


Založte společnost 

Založení společnosti je jeden z dalších kroků k realizování vašeho nápadu a odstartování startup společnosti. A v dnešní době není nic jednoduššího. Můžete si vybrat hned ze tří způsobů, jak založit společnost. Firmu si založíte sami a oběháte si veškerou administrativu a úřady, které jsou se založením společnosti spjaty. Nebo si koupíte již hotovou ready-made společnost, s kterou můžete podnikat téměř okamžitě. Poslední možností je založení společnosti na klíč, kdy vám specialisté založí firmu přesně podle vašich představ, s kterou můžete podnikat už během 2-3 týdnů.

TIP: Nechte si poradit při vymýšlení názvu firmy: 3 způsoby, jak vymyslet název pro svou firmu

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Nahoru