Založení společnosti s ručením omezeným

639

firem jsme založili v roce 2016

169

firem jsme založili v roce 2017

Proč založit s.r.o. na přání

 1. Levnější vstupní náklady
 2. Klient je prvním vlastníkem a případně i jednatelem společnosti s ručením omezeným
 3. Společnost obsahuje všechny specifika požadovaná klientem:
  • název společnosti,
  • adresa sídla společnosti, 
  • strukturu statutárních orgánů  (počet jednatelů a společníků neomezen)
  • společenská smlouva obsahuje jen povinné náležitosti předepsané občanským zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích (případně přípustné modifikace) nebo individuální znění společenské smlouvy (příplatková služba)
 4. Soubor všech 80ti volých živností
 5. Společnost sro je zapsána za cca 2 týdny (vlastní kapitál klienta), v případě zapůjčení základního kapitálu 3 týdny
 6. Dle nového zákona možnost volby základního kapitálu společnosti již od 1,-
 7. Možnost za drobný příplatek založit bez vlastního kapitálu
 8. Možnost založení sro na základě plné moci 
 9. Novinky o zakládání s.r.o. si přečtěte v našem novém článku.
 10. Máme pobočku v Praze, Brně a Ostravě, nemusíte tedy jezdit daleko. Pokud chcete například společnost se sídlem  v Praze, ale jste z Moravy, můžete navštívit naši pobočku v Brně nebo Ostravě.
 11. Možnost založení firmy s tichým společníkem - Tiché společenství může být uzavřeno na dobu určitou i neurčitou, podíl tichého společníka může být stanoven v jednotné výši po celou dobu trvání tichého společenství nebo může být stanoven pro každý rok v jiné výši. Vždy však musí být jeho výše dohodnuta předem. Rovněž není možné uzavřít tiché společenství s tím, že jako podíl na zisku mu náleží určitá minimální částka s případným bonusem za vysoký zisk. Podíl společníka musí být vždy podíl. Více informací zde.

Podrobnosti k celému nákupu společnosti najdete v naší poradně.


Cena společnosti s ručením omezeným s Vaším základním kapitálem

Společenská smlouva zakládané společnosti s.r.o. obsahuje jen povinné náležitosti předepsané občanským zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích, nebo přípustné modifikace. V případě nadstandardních požadavků, které zákon nestanoví v přípustných modifikacích, je k ceně založení společnosti s.r.o. připočítán příplatek za individuální úpravy ve výši 5.500 Kč  bez DPH. Více o modifikacích si můžete přečíst ZDE.

Cena založení společnosti s. r. o. při objednání sídla společnosti Praha 1, Praha 2, Brno nebo Ostrava  a to min. na 24 měsíců s platbou na celé období dopředu

6.900 Kč bez DPH *

Cena založení společnosti s. r. o. bez dalších služeb 10.900 Kč bez DPH **

* Cena s DPH je 8.139,- + cena za sídlo dle zvolené délky kontraktu v minimální délce 24 měsíců  a více s platbou na celé období dopředu v den návštěvy notáře. Ceny za sídlo již od 199,-bez DPH měsíc. Více čtěte zde

 ** Cena s DPH je 12.979,- , je konečná a není podmíněna dalším nákupem nebo využitím služeb.

Objednat

 

 


Cena společnosti s ručením omezeným s naším základním kapitálem

Pokud nemáte potřebnou výši základního kapitálu, rádi Vám jej zapůjčíme.

 • Založíme Vaši společnost s naším základním kapitálem
 • Po jejím zapsání do Obchodního rejstříku převedeme společnost na Vás a provedeme případné změny zakladatelské listiny (již v ceně)
 • Poté provedeme přímý zápis (již v ceně)

Cena založení společnosti s. r. o. při objednání sídla společnosti Praha 1, Praha 2, Brno nebo Ostrava a to min. na 24 měsíců s platbou na celé období dopředu

11.900,- bez DPH* / **
Cena založení společnosti s. r. o. bez dalších služeb 15.900,- bez DPH*

* Cena je konečná, DPH se neúčtuje.Cena je uvedena včetně vyřízení a správního poplatku za soubor 80ti volných živností. S naším základním kapitálem je možné založit pouze společnost s jedním jednatelem a jedním společníkem. Více společníků dle domluvy a individuálně stanovené ceny. Cena založení s naším kapitálem zahrnuje základní kapitál do výše 200 000 ,-.  V případě, že klient požaduje vyšší základní kapitál, je to možné za příplatek 3000,-  bez DPH za každých započatých 200 000,- .

 ** + cena za sídlo dle zvolené délky kontraktu v minimální délce 24 měsíců  a více s platbou na celé období dopředu v den návštěvy notáře. Ceny za sídlo již od 199,- bez DPH měsíc. Více čtěte zde.

Objednat

 

 


 

Ready-made či založení s.r.o. s tichým společníkem (příplatek k ceně ready-made či založení s.r.o.) 2000 Kč bez DPH*

*Tiché společenství může být uzavřeno na dobu určitou i neurčitou, podíl tichého společníka může být stanoven v jednotné výši po celou dobu trvání tichého společenství nebo může být stanoven pro každý rok v jiné výši. Vždy však musí být jeho výše dohodnuta předem. Rovněž není možné uzavřít tiché společenství s tím, že jako podíl na zisku mu náleží určitá minimální částka s případným bonusem za vysoký zisk. Podíl společníka musí být vždy podíl. Cena je za přípravu dokumentace pro konkrétního klienta (který nemusí být na schůzce přítomen) a kompletní poradenství v této věci. Více zde.


 

100% GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY, ŽÁDNÉ KAUCE A SKRYTÉ POPLATKY Pro ověření skutečnosti, že naše služby jsou vzhledem k poměru kvality s cenou nejpříznivější na trhu, Vám zdarma nabízíme službu srovnání cen ready-made s konkurencí a v případě, že byste obdrželi kvalitativně srovnatelnou a cenově výhodnější nabídku, jsme připraveni ji naší nabídkou cenově dorovnat! Zašlete nám prosím cenovou nabídku konkurence, po ověření ceny v poměru ke službám, Vás budeme kontaktovat s aktuální cenou.


Sídlo společnosti na Praze již od 199,-/měsíc

 • K ready-made společnosti Vám nabízíme i možnost umístění sídla na naší adrese na Praha 1 - Staré Město, Rybná 716/24 nebo Praha 2, Na Folimance 2155/15

Sídlo společnosti v Brně již od 199,-/měsíc

 • K ready-made společnosti Vám nabízíme i možnost umístění sídla na naší adrese v Brně- Lidická 700/19, 602 00 Brno

Sídlo společnosti v Ostravě již od 199,-/měsíc

 • K ready-made společnosti Vám nabízíme i možnost umístění sídla na naší adrese na Ostrava  - Zámostní 1155/27

Objednat

 


Služba založení s.r.o. zahrnuje

 1. Základní poradenství v oblasti založení firmy (projdeme Vaše požadavky, zda jsou v souladu s platnou právní úpravou, případně je do takové podoby upravíme)
 2. Připravíme veškerou potřebnou dokumentaci, která bude přílohou návrhu na zápis společnosti sro do obchodního rejstříku – zajistíme tak za Vás veškerou administraci včetně notářského zápisu
 3. Vyřídíme za Vás veškerou zdlouhavou a náročnou komunikaci s příslušnými úřady, které nelze opomenout při zakládání (obchodní rejstřík, živnostenský úřad)
 4. Vyřídíme předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - 80 volných živností v základní ceně
 5. Připravíme návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku a společnost založíme
 6. Garantujeme Vám správné znění všech dokumentů a administrativní bezchybnost od první schůzky až do založení společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) do příslušného obchodního rejstříku

Podrobnosti k celému nákupu společnosti najdete v naší poradně.

 

Od Vás budeme potřebovat

 1. Podklady k založení nové s. r. o. – informace, které zjistíme konzultací s Vámi
 2. Součinnost při zakládání společnosti sro
 3. V případě vlastního kapitálu - složení základního kapitálu pro založení nové společnosti s ručením omezeným

Poté budete jednatelem nové s. r. o. splňující vše potřebné a řádně zapsané v obchodním rejstříku.

Zajímají vás další informace o zakládání společnosti? Podívejte se na články v našem blogu:

 

Poptávkový formulář

Nahoru