Založení společnosti s ručením omezeným

1029 

firem jsme založili v roce 2021

1108 

firem jsme založili v roce 2022

815 

firem jsme založili v roce 2023

 

Založení s.r.o. bez sídla i se sídlem na 6 či 12 měsíců za konečných 9 900 Kč

 

Cena 9 900 Kč bez DPH za kompletní založení Vaší nové s.r.o. je konečná a zahrnuje všechny poplatky za expresní zápis do obchodního rejstříku, vyřízení volných živností a chcete-li, tak i poskytnutí sídla na 6 či 12 měsíců v programu GOLD.

 

Cas

Myslíme na Váš čas

S naším expresním zápisem podnikáte za 5 až 10 dní. Navíc vše můžeme vyřídit korespondenčně, ať jste kdekoliv v ČR nebo v zahraničí. 

Peníze

Šetříme finance

Cenu Vám říkáme na rovinu, nic neskrýváme. Navíc jsme ji vypiplali tak, že Vám již nic nemůže zabránit v plnění svých snů.

Spolehlivost

Spolehněte se na nás

Jsme na trhu od roku 2012. Od té doby jsme pomohli odstartovat podnikání více než 12000 s.r.o. Přidáte se?


Kalkulačka ikona

Spočítejte si, kolik Vás vyjde
založení u nás...

Kalkulačka ikona

Založení s.r.o. od nás je vždy All inclusive. Co to znamená?

 • Společnost je od A do Z přesně podle Vašich představ.
 • V ceně založení s.r.o. je vyřízení všech 80-ti volných živností.
 • Základní kapitál společnosti si můžete zvolit už od 1 Kč. A pokud chcete vyšší, rádi Vám jej propůjčíme.
 • Umíme v tom chodit, veškeré papírování a úřadování nechte na nás.
 • Vše vyřídíme na jedné schůzce. Bude pro Vás náročné se k nám dostavit? Online založení je odpověď.

Nedostatečný vstupní kapitál Vás již nezastaví

 

Chcete založit společnost přesně podle Vašich představ, ale chybí Vám vstupní kapitál? Od toho jsme tu my! Propůjčíme Vám tolik, kolik budete potřebovat. Klidně milion. Více o založení se dočtete zde

 

Ověřte si název společnosti

 

V jakých krocích založení s.r.o. probíhá?

 1. Pokud už máte jasno, jak by měla Vaše společnost vypadat, tedy máte vybraný název, počet jednatelů i společníků, předmět podnikání, výši základního kapitálu (budete jej skládat vy, nebo Vám jej propůjčíme?) a umístění sídla, klikněte na tlačítko "objednat". Ještě nad něčím váháte? Zavolejte nám, nebo napište, společně na to přijdeme
 2. Do Vaší emailové schránky Vám zašleme objednávkový formulář, který je potřeba dle uvedených pokynů vyplnit a zaslat zpět.
 3. Po zaslání objednávkového formuláře se s Vámi spojíme a domluvíme všechny podrobnosti.
 4. Společně dohodnete i termín schůzky u spolupracujícího notáře. Zde také proběhne platba za zvolené služby v hotovosti.
 5. Jednání u notáře a uzavření společenské smlouvy formou notářského zápisu probíhá cca hodinu. Tím je společnost založena. V případě, že si zapůjčíte základní kapitál společnosti od nás, zakládá se společnost na naše pracovníky a je poté převáděna na Vás  jako standardní ready made společnost.
 6. V případě, že budete základní kapitál společnosti skládat sami - vyberete si banku a základní kapitál složíte na účet založené společnosti. Potvrzení o složení základního kapitálu nám doručíte. V případě zapůjčeného základního kapitálu jej skládá naše společnost.
 7. Vyřídíme živnostenský list s volnými živnostmi pro založenou společnost. Případně i vázané, řemeslné či koncesované listiny za příslušný příplatek.
 8. Podáme návrh na Obchodní rejstřík.
 9. Po cca 5 až 10 pracovních dnech budete námi upozorněn na skutečnost, že Vámi požadované změny byly již zaneseny do obchodního rejstříku a Vy si můžete vyzvednout nový výpis z OR.
 10. V případě, že budete chtít využít základního kapitálu od nás, převod společnosti na Vás probíhá na samotném konci celého procesu.
 11. Chcete se o procesu založení společnosti dozvědět více? Podívejte se na podrobný návod, jak založit sro krok za krokem.

Chcete další informace?

Více informací jsme si pro Vás připravili v naší poradně: poradna o založení

Pokud Vás zajímá Online založení bez nutnosti Vaši osobní přítonosti, pokračujte na stránku: Online založení

FAQ

Založení společnosti s sebou přináší spoustu otazníků a nejasností. Abychom Vám začátek podnikání usnadnili, zodpověděli jsme pro Vás nejčastější otázky týkající se založení s. r. o. 

Otázka: "Chci založit firmu s Vámi, ale do Prahy/Brna/Ostravy se hned tak nedostanu. Jde to jinak?"

Odpověď: Ano, jde to i jinak. Dokážeme Vám založit firmu i na dálku se službou Online založení. Celý proces je přehledně popsaný zde.


Otázka: "Nabízíte založení za 9900 Kč. Jaké tam jsou další poplatky a za jakých podmínek platí tato cena?"

Odpověď: Za cenu 9900,- Vám založíme novou s.r.o v podobě: 1 jednatel, 1 společník, skládáte základní kapitál z vlastních zdrojů (klidně 1 Kč), sídlo si zvolíte na vlastní adrese nebo Vám poskytneme naše sídlo v programu GOLD na 6 či 12 měsíců, budete mít vyřízené všechny volné živnosti. Žádné další peníze z kasičky lovit nemusíte. Případné služby navíc, jako více jednatelů, vyřízení např. řemeslných živností nebo propůjčení základního kapitálu od nás, jsou služby navíc.


Otázka: "Co vše je třeba při založení společnosti vykonat?"

Odpověď: Uzavření společenské smlouvy formou notářského zápisu, složení základního kapitálu (dle nového zákona možnost volit výši základního kapitálu již od 1,-), získání živnostenského oprávnění, zápis nové společnosti do Obchodního rejstříku, registrace nové společnosti u příslušného finančního úřadu.


Otázka: "Jak dlouho trvá proces založení společnosti?"

Odpověď: Zpravidla 10 pracovních dnů ode dne schůzky u notáře v závislosti na dodáni všech potřebných dokumentů pro zápis společnosti do Obchodního rejstříku. V případě vyřizování vázaných/řemeslných nebo koncesovaných živností se proces prodlouží v závislosti na době trvání vyřízení živností na Živnostenském úřadu. Na vyřízení koncesované živnosti má živnostenský úřad až 30 dní. 

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru