Založení společnosti s ručením omezeným

639

firem jsme založili v roce 2016

441

firem jsme založili v roce 2017

 

Založení společnosti i se sídlem na 12 měsíců za 9 900 Kč

 

Cena 9 900 Kč bez DPH za kompletní založení Vaší nové s.r.o. je konečná a zahrnuje všechny poplatky za expresní zápis do obchodního rejstříku, vyřízení volných živností a poskytnutí sídla na 12 měsíců v programu GOLD.

 

Cas Peníze Spolehlivost

Myslíme na Váš čas

Šetříme finance

Spolehněte se na nás

S naším expresním zápisem podnikáte za 5 až 10 dní. Navíc vše můžeme vyřídit korespondenčně, ať jste kdekoliv v ČR nebo v zahraničí.  Cenu Vám říkáme na rovinu, nic neskrýváme. Navíc jsme ji vypiplali tak, že Vám již nic nemůže zabránit v plnění svých snů.
Jsme na trhu od roku 2012. Od té doby jsme pomohli odstartovat podnikání více než 4000 s.r.o. Přidáte se?

Kalkulačka ikona

Spočítejte si, kolik Vás vyjde
založení u nás...

Kalkulačka ikona

Založení od nás je vždy All inclusive. Co to znamená?

 • Společnost je od A do Z přesně podle Vašich představ.
 • V ceně založení je vyřízení všech 80-ti volných živností.
 • Základní kapitál společnosti si můžete zvolit už od 1 Kč. A pokud chcete vyšší, rádi Vám jej propůjčíme.
 • Umíme v tom chodit, veškeré papírování a úřadování nechte na nás.
 • Ke všemu nám postačí jedna schůzka.

Jak to celé probíhá?

 1. Pokud už máte jasno, jak by měla Vaše společnost vypadat, tedy máte vybraný název, počet jednatelů i společníků, předmět podnikání, výši základního kapitálu (budete jej skládat vy, nebo Vám jej propůjčíme?) a umístění sídla, klikněte na tlačítko "objednat". Ještě nad něčím váháte? Zavolejte nám, nebo napište, společně na to přijdeme
 2. Do Vaší emailové schránky Vám zašleme objednávkový formulář, který je potřeba dle uvedených pokynů vyplnit a zaslat zpět.
 3. Po zaslání objednávkového formuláře se s Vámi spojíme a domluvíme všechny podrobnosti.
 4. Společně dohodnete i termín schůzky u spolupracujícího notáře. Zde také proběhne platba za zvolené služby v hotovosti.
 5. Jednání u notáře a uzavření společenské smlouvy formou notářského zápisu probíhá cca hodinu. Tím je společnost založena. V případě, že si zapůjčíte základní kapitál společnosti od nás, zakládá se společnost na naše pracovníky a je poté převáděna na Vás  jako standardní ready made společnost.
 6. V případě, že budete základní kapitál společnosti skládat sami - vyberete si banku a základní kapitál složíte na účet založené společnosti. Potvrzení o složení základního kapitálu nám doručíte. V případě zapůjčeného základního kapitálu jej skládá naše společnost.
 7. Vyřídíme živnostenský list s volnými živnostmi pro založenou společnost. Případně i vázané, řemeslné či koncesované listiny za příslušný příplatek.
 8. Podáme návrh na Obchodní rejstřík.
 9. Po cca 5 až 10 pracovních dnech budete námi upozorněn na skutečnost, že Vámi požadované změny byly již zaneseny do obchodního rejstříku a Vy si můžete vyzvednout nový výpis z OR.
 10. V případě, že budete chtít využít základního kapitálu od nás, převod společnosti na Vás probíhá na samotném konci celého procesu.

Chcete další informace?

Více informací jsme si pro Vás připravili v naší poradně: poradna o založení

Pokud Vás zajímá založení na dálku, pokračujte na stránku: založení na dálku

FAQ

Založení společnosti není jen tak. My si to uvědomujeme. Proto jsme pro Vás našli odpovědi na nejčastější otázky. 

Otázka: "Nabízíte založení za 9900 Kč. Jaké tam jsou další poplatky a za jakých podmínek platí tato cena?"

Odpověď: Za cenu 9900,- Vám založíme novou s.r.o v podobě: 1 jednatel, 1 společník, skládáte základní kapitál z vlastních zdrojů (klidně 1 Kč), poskytneme Vám sídlo v programu GOLD na 12 měsíců, budete mít vyřízené všechny volné živnosti. Žádné další peníze z kasičky lovit nemusíte. Případné služby navíc, jako více jednatelů, vyřízení např. řemeslných živností nebo propůjčení základního kapitálu od nás, jsou služby navíc.


Otázka: "Co vše je třeba při založení společnosti vykonat?"

Odpověď: Uzavření společenské smlouvy formou notářského zápisu, složení základního kapitálu (dle nového zákona možnost volit výši základního kapitálu již od 1,-), získání živnostenského oprávnění, zápis nové společnosti do Obchodního rejstříku, registrace nové společnosti u příslušného finančního úřadu.


Otázka: "Jak dlouho trvá proces založení společnosti?"

Odpověď: Zpravidla 10 pracovních dnů ode dne schůzky u notáře v závislosti na dodáni všech potřebných dokumentů pro zápis společnosti do Obchodního rejstříku. V případě vyřizování vázaných/řemeslných nebo koncesovaných živností se proces prodlouží v závislosti na době trvání vyřízení živností na Živnostenském úřadu. Na vyřízení koncesované živnosti má živnostenský úřad až 30 dní. 

Poptávkový formulář

Nahoru