Založení společnosti s ručením omezeným

503

firem jsme založili v roce 2015

392

firem jsme založili v roce 2016

Proč založit s.r.o. na přání

 1. Levnější vstupní náklady
 2. Klient je prvním vlastníkem a případně i jednatelem společnosti s ručením omezeným
 3. Společnost obsahuje všechny specifika požadovaná klientem:
  • název společnosti,
  • adresa sídla společnosti, 
  • strukturu statutárních orgánů  (počet jednatelů a společníků neomezen)
  • společenská smlouva obsahuje jen povinné náležitosti předepsané občanským zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích (případně přípustné modifikace) nebo individuální znění společenské smlouvy (příplatková služba)
 4. Soubor všech 80ti volých živností
 5. Společnost je zapsána za cca 2 týdny (vlastní kapitál klienta), v případě zapůjčení základního kapitálu 3 týdny
 6. Dle nového zákona možnost volby základního kapitálu společnosti již od 1,-
 7. Možnost za drobný příplatek založit bez vlastního kapitálu
 8. Možnost založení na základě plné moci 
 9. Novinky o zakládání s.r.o. si přečtěte v našem novém článku.
 10. Máme pobočku v Praze a Brně, nemusíte tedy jezdit daleko. Pokud chcete například společnost se sídlem  v Praze, ale jste z Moravy, můžete navštívit naši pobočku v Brně.
 11. Možnost založení s tichým společníkem - Tiché společenství může být uzavřeno na dobu určitou i neurčitou, podíl tichého společníka může být stanoven v jednotné výši po celou dobu trvání tichého společenství nebo může být stanoven pro každý rok v jiné výši. Vždy však musí být jeho výše dohodnuta předem. Rovněž není možné uzavřít tiché společenství s tím, že jako podíl na zisku mu náleží určitá minimální částka s případným bonusem za vysoký zisk. Podíl společníka musí být vždy podíl. Více informací zde.

Podrobnosti k celému nákupu společnosti najdete v naší poradně.

Cena společnosti s ručením omezeným s Vaším základním kapitálem

Společenská smlouva zakládané společnosti s.r.o. obsahuje jen povinné náležitosti předepsané občanským zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích, nebo přípustné modifikace. V případě nadstandardních požadavků, které zákon nestanoví v přípustných modifikacích, je k ceně založení společnosti s.r.o. připočítán příplatek za individuální úpravy ve výši 5.500 Kč  bez DPH. Více o modifikacích si můžete přečíst ZDE.


Cena založení společnosti s. r. o. při objednání sídla společnosti Praha 1, Praha 2 nebo Brno  a to min. na 24 měsíců s platbou na celé období dopředu

6.900 Kč bez DPH *

Cena založení společnosti s. r. o. bez dalších služeb 10.900 Kč bez DPH **

* Cena s DPH je 8.139,- + cena za sídlo dle zvolené délky kontraktu v minimální délce 24 měsíců  a více s platbou na celé období dopředu v den návštěvy notáře. Ceny za sídlo již od 199,-bez DPH měsíc. Více čtěte zde

 ** Cena s DPH je 12.979,- , je konečná a není podmíněna dalším nákupem nebo využitím služeb.


Objednat

Cena společnosti s ručením omezeným s naším základním kapitálem

Založení společnosti s požadavky klienta naší společností, po jejím zapsání do Obchodního rejstříku převedeme společnost na klienta a podáme návrh na zápis změn do Obchodního rejstříku.

Cena založení společnosti s. r. o. při objednání sídla společnosti Praha 1, Praha 2 nebo Brno a to min. na 24 měsíců s platbou na celé období dopředu

11.900,- bez DPH* / **
Cena založení společnosti s. r. o. bez dalších služeb 15.900,- bez DPH*

* Cena je konečná, DPH se neúčtuje.Cena je uvedena včetně vyřízení a správního poplatku za soubor 80ti volných živností. S naším základním kapitálem je možné založit pouze společnost s jedním jednatelem a jedním společníkem. Více společníků dle domluvy a individuálně stanovené ceny. Cena založení s naším kapitálem zahrnuje základní kapitál do výše 200 000 ,-.  V případě, že klient požaduje vyšší základní kapitál, je to možné za příplatek 3000,-  bez DPH za každých započatých 200 000,- .

 ** + cena za sídlo dle zvolené délky kontraktu v minimální délce 24 měsíců  a více s platbou na celé období dopředu v den návštěvy notáře. Ceny za sídlo již od 199,-bez DPH měsíc. Více čtěte zde.

Ready-made či založení s.r.o. s tichým společníkem (příplatek k ceně ready-made či založení s.r.o.) 2000 Kč bez DPH*

*Tiché společenství může být uzavřeno na dobu určitou i neurčitou, podíl tichého společníka může být stanoven v jednotné výši po celou dobu trvání tichého společenství nebo může být stanoven pro každý rok v jiné výši. Vždy však musí být jeho výše dohodnuta předem. Rovněž není možné uzavřít tiché společenství s tím, že jako podíl na zisku mu náleží určitá minimální částka s případným bonusem za vysoký zisk. Podíl společníka musí být vždy podíl. Cena je za přípravu dokumentace pro konkrétního klienta (který nemusí být na schůzce přítomen) a kompletní poradenství v této věci. Více zde.


Pro ověření skutečnosti, že naše služby jsou vzhledem k poměru kvality s cenou nejpříznivější na trhu, Vám zdarma nabízíme službu srovnání cen ready-made s konkurencí a v případě, že byste obdrželi kvalitativně srovnatelnou a cenově výhodnější nabídku, jsme připraveni ji naší nabídkou cenově dorovnat! Zašlete nám prosím cenovou nabídku konkurence, po ověření ceny v poměru ke službám, Vás budeme kontaktovat s aktuální cenou.

Objednat

Sídlo společnosti na Praze již od 199,-/měsíc

 • K ready-made společnosti Vám nabízíme i možnost umístění sídla na naší adrese Praha 1 - Staré Město, Rybná 716/24 nebo Praha 2, Na Folimance 2155/15  - cena již od 199,- / měsíc.

Sídlo společnosti v Brně již od 199,-/měsíc

 • K ready-made společnosti Vám nabízíme i možnost umístění sídla na naší adrese v Brně - Lidická 700/19, 602 00 Brno, naproti Městskému divadlu Brno, 2 min. chůze od zastávky „Antonínská“ tramvaje číslo 1 a 6 , 7 min chůze od Národního divadla Brno, parkování možné v garážích Hotelu Slovan - cena již od 199,- / měsíc.
 • čtěte vice k poskytnutí sídla společnosti
100% GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY, ŽÁDNÉ KAUCE A SKRYTÉ POPLATKY

Pro ověření skutečnosti, že naše služby jsou vzhledem k poměru kvality s cenou nejpříznivější na trhu, Vám zdarma nabízíme službu srovnání cen ready-made s konkurencí a v případě, že byste obdrželi kvalitativně srovnatelnou a cenově výhodnější nabídku, jsme připraveni ji naší nabídkou cenově dorovnat! Zašlete nám prosím cenovou nabídku konkurence, po ověření ceny v poměru ke službám, Vás budeme kontaktovat s aktuální cenou.

Služba založení s.r.o. zahrnuje

 1. Základní poradenství v oblasti založení společnosti (projdeme Vaše požadavky, zda jsou v souladu s platnou právní úpravou, případně je do takové podoby upravíme)
 2. Připravíme veškerou potřebnou dokumentaci, která bude přílohou návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku – zajistíme tak za Vás veškerou administraci včetně notářského zápisu
 3. Vyřídíme za Vás veškerou zdlouhavou a náročnou komunikaci s příslušnými úřady, které nelze opomenout při založení společnosti (obchodní rejstřík, živnostenský úřad)
 4. Vyřídíme předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - 80 volných živností v základní ceně
 5. Připravíme návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku a společnost založíme
 6. Garantujeme Vám správné znění všech dokumentů a administrativní bezchybnost od první schůzky až do založení společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) do příslušného obchodního rejstřík

Podrobnosti k celému nákupu společnosti najdete v naší poradně.

Od Vás budeme potřebovat

 1. Podklady k založení nové s .r. o. – informace, které zjistíme konzultací s Vámi
 2. Součinnost při zakládání společnosti
 3. V případě vlastního kapitálu - složení základního kapitálu pro založení nové s.r.o.

Poté budete jednatelem nové s. r. o. splňující vše potřebné a řádně zapsané v obchodním rejstříku.

Zajímají vás další informace o zakládání společnosti? Podívejte se na články v našem blogu:

Poptávkový formulář

Děkuji vám za ochotu a vstřícnost při řešení mých nadstandardních požadavků při zakládání společnosti.

Po přestěhování do Prahy jsem si kvůli podnikání potřeboval opatřit trvalý pobyt. Pro Simply Office jsem se rozhodl proto, že jejich nabídka byla cenově výhodná. S jejich službami jsem zatím spokojený.

Rozhodli jsme se rozšířit počet poboček našeho podniku a hledali jsme vhodné prostory v Brně. Simply Office nám nabídli jak dobře situovanou adresu, tak odpovídající zázemí i s recepcí. S jejich službami jsme spokojeni a určitě je budeme využívat i nadále.

Všechny reference
Nahoru