Čerpejte všechny výhody trvalého pobytu

05.01.2016

Chtěli byste získat trvalý pobyt na seriózní adrese, ale nedaří se vám to? O co přicházíte a jak trvalý pobyt v Praze či Brně dostanete?

Co vám pobyt přinese?

Ať už podnikáte nebo ne, nepůsobí zrovna nejlépe, pokud jste trvale hlášení například na Městském úřadu. Účel to sice splní v rámci doručované korespondence, ale nevypadáte příliš důvěryhodně. Vždy je lepší mít adresu na prestižnějším místě ve velkém městě. Jaké další výhody kromě větší hodnověrnosti dobrá adresa přináší?

  • Své děti můžete dát do kvalitní mateřské a základní školy. Do státních školek a škol můžete umístit své dítě pouze v případě, že splňujete podmínku trvalého pobytu v dané obci. Proč využívat soukromých školek a platit více, když můžete využít kvalitních institucí zdarma.
  • Parkovací karta na modrou zónu pro návštěvníka stojí až třikrát víc než v případě rezidenta. Ušetříte tak další peníze. V případě právnické osoby je rozdíl ještě markantnější a jde o desítky tisíc.
  • Získáte právo volit v příslušném obvodu. Tato možnost vám ušetří čas, který byste jinak strávili na cestě do jiného města či vesnice, kde máte pobyt vedený. Můžete si rovněž zažádat o voličský průkaz.
  • Ve vyšším věku budete mít přednostní nárok na místo v domě s pečovatelskou službou nebo ošetřovatelském domě.
  • S trvalým pobytem v jednom ze dvou největších měst v republice získáte výhodu také při evidenci u lékaře.

Jak trvalý pobyt získáte?

Trvalé bydliště bude vaše již od 500 Kč měsíčně. Což je v porovnání s ušetřenými finančními i časovými výdaji perfektní nabídka. V Praze získáte trvalý pobyt v prestižní části Prahy 1 v ulici Rybná 716/24, 110 00. V Brně potom v ulici Lidická 700/19, 602 00.

 

Přečtěte si také:


Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru