Proč mít sídlo u Simply Office

Nabídli Vám jinde levnější cenu za sídlo? Čtěte na co si dát pozor . . .

Hlavní body, na co si dát pozor při vyřizování sídla pro Vaši společnost či místo podnikání – naše hlavní výhody:

Vlastní nemovitosti

Pro spokojenost našich klientů děláme vše, a proto poskytujeme výhradně naše služby v našich nemovitostech. Nechceme totiž, aby naši klienti platili za poskytované služby marži více společnostem, ani aby o své poštovní zásilce komunikovali s někým jiným.

Fungující kanceláře

Spousta poskytovatelů sídel má na dané adrese pouze poštovní schránku s označením společnosti, čímž splní zákonnou povinnost. Co se ale stane, pokud Vás bude ve „Vašem sídle“ chtít navštívit některý z úřadů a vy je nemáte kam uvést? 

 


Reprezentativní prostory a možnost je užívat

Prohlédněte si dobře prostory svého potencionálního sídla. Pokud se jedná o sklepní prostor či dokonce garáž, mějte se na pozoru.

Na našich adresách nyní máte možnost využívat nově vybavené a zrekonstruované kanceláře ve vysokém standardu, které posílí prestiž Vaší společnosti před Vašimi obchodními partnery či úřady.

 • 3 zasedací místnosti pro 2 až 12 osob na Praze 1
 • 2 zasedací místnosti pro 2 až 12 osob na Praze 2
 • zasedací místnost pro 2 až 6 osob v Brně
 • 2 zasedací místnosti pro 2 až 10 osob v Ostravě

 


Vybavené kanceláře, zasedací místnosti

Všechny naše prostory jsou nově rekonstruované, navržené odborníky tak, aby splňovaly potřeby Vaší moderní společnosti. Pro Váš komfort naleznete na každém z našich sídel základní kancelářské a administrativní vybavení-tiskárnu, kopírku popř. občerstvení.

Recepce a přebírka pošty

U našich sídel na Praze 1, Praze 2 a v Brně i Ostravě je samozřejmostí přítomnost recepční, kterou mohou každý pracovní den kontaktovat návštěvníci Vaší firmy. Služby, které poskytujeme v rámci virtuálního sídla společnosti ZDARMA, jsou u většiny konkurenčních společností v nadstandardním ceníku.

Co vše recepce zajistí:

 • Přebere poštu nebo uhrazený balíček
 • Samozřejmostí je pro nás i převzetí doporučené pošty
 • Informuje o převzaté poště/balíčku
 • Osobně Vám předá Vaše poštovní zásilky
 • Dle zvoleného programu sídla (GOLD, PLATINUM) Vám přepošle poštovní zásilky na Vaši adresu
 • ZDARMA Vám na žádost naskenuje obsah zásilky
 • Zašle Vaše zásilky na Vaši kontaktní adresu 

Ceny za poskytování sídel jsou konečné

V mnoha společnostech se setkáte s dalšími doplatky za služby spojené se sídlem Vaší společnosti:

 • aktivační poplatek/ kauci za umístění sídla připočítávaný k ceně za měsíc,
 • poplatek za přebírání doporučené pošty,
 • poplatek za přeposílání pošty na Vaši adresu,
 • poplatek za skenování a další.
My si neúčtujeme žádné další příplatky a doplatky, ani aktivační poplatky. Platíte jen jednu cenu udanou v našem ceníku.

 

Pořiďte si virtuální sídlo firmy u nás a ušetřete čas i peníze za zařizování kanceláře a snižte si tak náklady. Kromě toho, můžete využít i služeb virtuální asistentky jako je správa telefonních hovorů či externí správa datové schránky. Zjednodušte si své začátky podnikaní a obraťte se na nás.

 


Můžeme vám nabídnout i zastupování při jednání s úřady

Potřebujete vyřídit registraci k daním na Finančním úřadě nebo živnostenské oprávnění a nechce se Vám stát fronty na úřadech? Tak i zde jsme schopni Vám pomoci potřebné registrace či oprávnění vyřídit.

K vybranému sídlu u nás vám jako nadstandardní službu vyhotovíme i Návrh na změnu

Výhodou u nás je také, že vám rádi a vyhotovíme Návrh na zápis změn do Obchodního rejstříku, v případě uzavření i neuzavření Smlouvy o poskytnutí obchodního sídla na jedné z našich adres. Tím vám odpadá problém s touto úřední agendou, která pro většinu „laiků“ není jednoduchá a představuje značné potíže nejen při vyplňování, ale i při shánění samotného dokumentu. Návrh na zápis změn připravíme za vás, zašleme mailem nebo poštou na vaši adresu, kam si necháte pouze úředně ověřit podpis.

Máme několik set spokojených klientů a obchodních partnerů

V současné době máme několik stovek spokojených klientů a také obchodních partnerů (notářů, právníků, účetních kanceláří apod.), kteří se k nám rádi vracejí. Základní kapitál naší společnosti činí 2 000 000 Kč, což zaručuje vysokou míru jistoty a serióznosti.

S námi se vždy domluvíte na lepších podmínkách a na nejvýhodnější nabídce. Najdeme společné řešení. Určitě nám zavolejte!

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru