Vyřízení koncese na prodej alkoholu a lihovin

Víte o tom, že nově platí novela živnostenského zákona, která zavedla koncese na prodej alkoholu a lihovin?

Pozor, senát parlamentu ČR schválil změnu živnostenského zákona, který zavádí koncese na prodej alkoholu a lihovin. Koncese bude platit pro všechny podnikatele: fyzické osoby, právnické osoby a společnosti, které prodávají, distribuují nebo obchodují s alkoholickými nápoji, alkoholem a lihovinami.

Novela živnostenského zákona vyšla dne 2.10.2013 ve Sbírce zákonů ČR, účinnost nabyla dne 17.10.2013. O koncesi si můžete zdarma požádat nejpozději do 17.4.2014. Od tohoto data je již vydání koncese zpoplatněno částkou 500,-.

Co to znamená v praxi? Pokud s alkoholem obchodujete a prodáváte ho třeba v restauraci či obchodě, musíte vlastnit koncesní listinu, jinak nebudete moci alkohol prodávat!

Co musíte udělat? Zažádat o koncesi nejpozději do 6 měsíců od účinnosti zákona, tedy do 17.4.2013. koncese budou vydávány i po tomto datu avšak již za poplatek 500,- bez DPH.

Nabízíme vám zajištění a vyřízení koncesní listiny na prodej alkoholu do 7mi pracovních dní!

Tuto službu nabízíme všem fyzickým osobám, OSVČ nebo právnickým osobám s přiděleným Ič, kteří mají Předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, nebo Hostinskou činnost. 

 Objednejte si tuto službu u nás a neztrácejte svůj čas stáním ve frontách na úřadech. Vše vyřídíte z pohodlí domova a fronty za Vás vystojíme my.

Cena za vyřízení koncese: 

Účtujeme   paušální cenu: 1499,-Kč (bez DPH)

  • cena  obsahuje kompletní vyřízení a zastoupení na živnostenském úřadu, včetně dokumentace a správního poplatku 500,-
  • o výsledku  zapsání koncese budete obratem informováni
  • službu  poskytujeme v rámci celé ČR a to i korespondenčně!
  • možno účtovat pro neplátce DPH i bez DPH
  • vyřízení koncese běžně provádíme do 7 pracovních dní, nikoli za dobu 30 dní, která je standardem

Máte zájem o vyřízení koncese na prodej alkoholu a lihovin?

 

V OBJEDNÁVKCE nám prosím zašlete o jakou společnost či OSVČ (fyzickou osobu) se jedná, abychom mohli dle údajů v Obchodním rejstříku či živnostenském rejstříku dohledat potřebné informace. Na základě Vašeho požadavku Vám vystavíme zálohovou fakturu a zašleme plnou moc k vyřízení koncese pro našeho pracovníka. 

Potřebujete li více informací kontaktujte nás na tel: 777 939 963.

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Nahoru