Založení firmy na klíč

Založení firmy na klíč
07.01.2013

Založení firmy v České republice je složitý a časově náročný proces. Jako příklad můžeme uvést zjištění Světové banky, která k říjnu 2012 uvedla, že založení firmy u nás trvá 20 dnů a obsahuje 9 procesních kroků. Zakládání firmy je tedy zdlouhavý proces, který významně komplikuje začátek podnikání. Co s tím?

Nemáte potřebné znalosti, zkušenosti nebo čas na založení firmy? Nechcete být stresováni zdlouhavým postupem úřadů nebo obchodních soudů? Potom pro vás máme řešení!

Založení firmy na klíč za cenu pořizovacích poplatků!

  • Akční cena 11.900 Kč
  • Podmínkou je objednání a zaplacení sídla firmy alespoň na 24 měsíců
  • Virtuální sídlo firmy budete mít na prestižní adrese v Praze 1

K nově založené společnosti na klíč vám nabízíme umístění sídla na naší adrese na Praze 1 - Staré Město v těsné blízkosti Palladia, Kotvy či Burzy cenných papírů Praha - cena již od 199,- / měsíc.

 bjednat

Podklady, dokumenty a proces založení firmy

Pomoc při založení firmy je důležitá také v oblasti potřebných podkladů a dokumentů, které jsou po začínajícím podnikateli vyžadovány.  Ne každý ví, jak správně formulovat třeba návrh na zápis společnosti do Obchodního rejstříku nebo které úřady je nutné kontaktovat. S tím vším vám pomůžeme!

založení firmy na klíč

Služba založení firmy na klíč obsahuje:

  • Konzultační schůzku, na které zjistíme informace a parametry k založení nové firmy (s.r.o.)
  • Základní poradenství v oblasti založení společnosti (projdeme požadavky, zda jsou v souladu s platnou právní úpravou, případně je do takové podoby upravíme)
  • Připravíme veškerou potřebnou dokumentaci, která bude přílohou návrhu na zápis společnosti do Obchodního rejstříku – zajistíme veškerou administraci včetně notářského zápisu
  • Vyřídíme veškerou komunikaci s příslušnými úřady, které nelze opomenout při založení firmy (např. Živnostenský úřad, apod.)
  • Připravíme návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku a společnost založíme
  • Garance správného znění všech dokumentů a administrativní bezchybnost od první schůzky až do zapsání firmy (s.r.o.) do příslušného Obchodního rejstříku

Co budeme potřebovat od vás?

1.    Plnou moc k jednání na úřadech ve věci zakládání nové s.r.o.

2.    Složení základního kapitálu pro založení nové s.r.o. (200 000 Kč)

Poté budete jednatelem nové s.r.o. splňující vše potřebné a řádně zapsané v Obchodním rejstříku!

 

Přečtěte si také:

 

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru