Sídlo pro firmu

Sídlo pro firmu
26.03.2013

V současné době stále trvá trend, kdy firmy mění svoje sídla a přemísťují se na pražské adresy. Zejména podnikatelé ze vzdálených regionů si v Praze zakládají sídla firem. Proč je o změnu sídla pro firmu takový zájem? Uvedené důvody se vám pokusíme vysvětlit.

Důvody či výhody sídla pro firmy v Praze?

Mnohdy to bývá právě důvod prestiže či vyšších zisků. Pokud firma sídlí na lukrativní pražské adrese, vysílá tím obchodním partnerům jasný signál. Jsme draví, moderní a úspěšní. Pražská adresa firmy se objeví na všech dokumentech, vizitkách a dalších materiálech. A upřímně řečeno, opravdu to působí lépe než firma z nějaké vesnice či periferie.

Dalším důvodem jsou úspory nákladů. Pokud firma nepotřebuje vlastní kancelář a její pracovníci jsou velmi často v terénu mezi zákazníky, lze umístěním sídla firmy v Praze na virtuální adrese výrazně ušetřit. Odpadá nutnost pronájmu prostor a plateb za energie. Přesto si lze v případě zájmu kancelářské prostory jednorázově pronajmout i s veškerým zázemím. Samozřejmou službou virtuální kanceláře je přebírání či přeposílání pošty.

sídlo pro firmusídlo pro firmu v Praze

Posledním důvodem, pro někoho však velice důležitým, je soukromí. Přemístěním sídla firmy do anonymního velkoměsta znamená nepoměrně menší pravděpodobnost kontroly z finančního úřadu. Dále již vaše firma nebude vzbuzovat pozornost, závist nebo drby, jak je to obvyklé na malých městech či vesnicích.

Chci nové sídlo pro firmu! Co mám udělat?

Naše firma Simply Office s.r.o. vám poskytne sídlo pro firmy na adrese Praha 1, Rybná 716/24. Tedy na prestižní adrese, v těsné blízkosti metra B a obchodního centra Palladium na náměstí Republiky.

V případě dlouhodobého umístění vaší firmy v našem sídle nabízíme cenu již od 199 Kč/měsíc!

Chcete vědět více? Kontaktujte nás na tel: 777 939 963

Při převedení sídla firmy je samozřejmostí:

  • vydání souhlasu s umístěním sídla
  • výpis z katastru nemovitostí k danému sídlu
  • označení sídla a poštovní schránky štítkem společnosti
  • příjem pošty, úschovna a přeposílání listovních zásilek
  • veškerá smluvní dokumentace
  • možnost vedení obchodních schůzek v sídle společnosti
  • poradenská činnost s vyřízením dokumentů u rejstříkového soudu

nabízíme sídlo pro firmy

                               Poskytneme sídlo pro firmu na adrese Praha 1, Rybná 716/24

 

Přečtěte si také:


Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru