Prodej společností

20.12.2014

Pokud potřebujete začít podnikat a nechcete ztrácet čas zakládáním firmy, můžete se obrátit na specialisty na zakládání a prodej firem. Chcete-li začít podnikat co nejdříve (nejlépe okamžitě), pak je pro vás optimální koupě tzv. ready made společnosti, která je rychlou, levnou a bezpečnou cestou k získání  vaší nové společnosti a zahájení podnikání. V současné době jde o nejčastěji využívaný způsob pořízení firmy v ČR.

Co jsou ready made společnosti?

Ready made firmy jsou zcela nové, předpřipravené společnosti, založené ryze jako firmy na prodej –za účelem jejich dalšího prodeje. Každá ready made společnost na prodej je plně v souladu s platnou legislativou již registrovaná, zapsaná v Obchodním rejstříku, má přiděleno IČ, má splacen základní kapitál, nemá žádnou podnikatelskou, ekonomickou ani účetní historii a nemá tedy žádné závazky ani pohledávky. Může již také být přihlášena k DPH.

Velkou výhodou ready made firem na prodej je tedy jak jednoduchost a rychlost jejich získání (jednat za novou firmu můžete téměř okamžitě), tak eliminace skládání základního kapitálu a stoprocentní záruka právní a obchodní čistoty. 

Navíc od samého začátku přesně víte, kolik vás nová firma bude stát - vyhnete se jakýmkoli skrytým poplatkům a navyšování ceny. V konečném efektu koupíte ready made společnost levně – stačí si spočítat, kolik času a energie byste museli věnovat založení firmy vlastními silami a jakou hodnotu má každý uspořený den pro vaše podnikání. Nejprodávanější formou ready made společností jsou ready made s.r.o. a ready made a.s.

Přehled aktuální nabídky ready made s.r.o. firem k prodeji najdete na ceníku ready made s.r.o.

Námi nabízené ready made firmy mají sídlo v Praze či v Brně, kde máme k dispozici virtuální kancelář. Sídlo firmy lze při převodu změnit stejně, jako název a ostatní náležitosti.

Přehled aktuální nabídky ready made firem k prodeji – dle sídla:

Co vás čeká při koupi ready made firmy?

Pouze 2 kroky:

  1. volba a rezervace vhodné společnosti
  2. jedna návštěva naší pražské či brněnské pobočky, kde proběhne převod společnosti na vás (spojený s platbou, podpisy a předání patřičných dokumentů)

Ihned poté můžete začít jednat jménem vaší nové společnosti. Do 3 až 5ti dnů budete informováni o úspěšném zápisu změn u vaší firmy v Obchodním rejstříku. 

Naše společnost SimplyOffice se zabývá prodejem ready made společností již déle než 5 let, nejsme tedy na trhu firem žádnými nováčky. Vycházíme z bohatých zkušeností, z maximální profesionality, dobré znalosti administrativních procesů a kvalitního právního zázemí.

Rádi vám prodejem ready made firmy pomůžeme k úspěchu, který může záviset na rychlém a bezproblémovém startu vašeho podnikání.

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Nahoru