Prodej společností

20.12.2014

Chcete začít podnikat co nejdříve? Pak je pro vás optimální koupě ready made společnosti, která je rychlou, levnou a bezpečnou cestou k zahájení podnikání.

Pokud potřebujete začít podnikat a nechcete ztrácet čas zakládáním firmy, můžete se obrátit na specialisty v oblasti prodeje firem. V současné době je nákup ready made společnosti nejčastěji využívaným způsobem pořízení firmy v ČR.

Co je ready made společnost?

Ready made firma se zakládá ryze jako společnost na prodej. Každá ready made společnost na prodej je plně v souladu s platnou legislativou již registrovaná, zapsaná v obchodním rejstříku, má přidělené IČ, má splacený základní kapitál, nemá žádnou podnikatelskou, ekonomickou ani účetní historii a nemá tedy žádné závazky ani pohledávky. Případně může být přihlášena k DPH.

Mezi velké výhody ready made firem na prodej patří jak jednoduchost a rychlost jejich získání (jednat za novou firmu můžete téměř okamžitě), tak eliminace skládání základního kapitálu a stoprocentní záruka právní a obchodní čistoty.

Navíc od samého začátku přesně víte, kolik vás nová firma bude stát – vyhnete se jakýmkoli skrytým poplatkům a navyšování ceny. V konečném efektu koupíte ready made společnost levně – stačí si spočítat, kolik času a energie byste museli věnovat založení firmy vlastními silami a jakou hodnotu má každý uspořený den pro vaše podnikání.

Nejprodávanější formou ready made společností jsou ready made s. r. o. a ready made a. s.

Přehled aktuální nabídky ready made s. r. o. k prodeji najdete v ceníku ready made s. r. o.

Námi nabízené ready made firmy mají sídlo v Praze či v Brně, kde máme k dispozici virtuální kancelář. Sídlo firmy lze při převodu změnit, stejně jako název a ostatní náležitosti.

Přehled aktuální nabídky ready made firem k prodeji – dle sídla:

Jak koupit firmu?

Při nákupu ready made společnosti vás čekají pouze 2 kroky:

  1. volba a rezervace vhodné společnosti
  2. jedna návštěva naší pražské či brněnské pobočky, kde proběhne převod společnosti na vás (spojený s platbou, podpisy a předáním patřičných dokumentů)

Ihned poté můžete začít jednat jménem své nové společnosti. Do 3 až 5 dnů budete informováni o úspěšném zápisu změn u vaší firmy v obchodním rejstříku.

Od koho ready made společnost získáte?

Naše společnost Simply Office se zabývá prodejem ready made společností již déle než 5 let, nejsme tedy na trhu firem žádnými nováčky. Vycházíme z bohatých zkušeností, z maximální profesionality, dobré znalosti administrativních procesů a kvalitního právního zázemí.

Rádi vám prodejem ready made firmy pomůžeme k úspěchu, který může záviset na rychlém a bezproblémovém startu vašeho podnikání.

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru