Ready made společnosti levně

20.12.2014

Nemáte čas obíhat úřady? Nebaví vás vyplňovat formuláře a snažit se proniknout do komplikované administrativy? S ready made společností od nás vám všechny podobné starosti odpadnou.

Ready made společnosti jsou firmy založené za účelem prodeje koncovým podnikatelům. Tyto společnosti mají čistou účetní historii a nepojí se s nimi tedy žádné pohledávky a závazky. Své podnikání odstartujete rychle, levně a efektivně, protože již do 24 hodin po zakoupení za firmu jednáte. I díky tomu jsou ready made společnosti nejčastěji využívanou formou pořízení firmy v České republice.

Naše ready made firmy s.r.o. jsou řádně zapsány v obchodním rejstříku, mají 100% splacený základní kapitál, přidělené IČO a stanovený název, sídlo, společníka (majitele) a jednatele. Po zakoupení firmy se společníkem (majitelem) a jednatelem stáváte vy, sídlo i název společnosti můžete změnit. Levně tak získáte vlastní firmu, pokud si spočítáte i čas, který byste vyřizováním na všech úřadech strávili.

Stačí si jen vybrat ze seznamu předregistrovaných firem. Pokud si nevyberete, pomůžeme i se založením firmy na klíč. Stačí nás jen kontaktovat.

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru