Poskytnutí adresy – souhlas s místem podnikání

01.01.2013

Podnikatel (fyzická osoba, OSVČ) musí dle Živnostenského zákona uvádět místo svého podnikání. Mnozí podnikatelé to řeší tak, že si jako místo podnikání ponechají své trvalé bydliště. To se jistě jeví jako nejjednodušší řešení, ale nemusí se vždy vyplatit. Jelikož místo svého podnikání uvádíte na vystavovaných dokladech či fakturách, může se stát, že vás večer doma navštíví nespokojený zákazník. To jsou situace, kterým je možné předcházet umístěním místa podnikání na jiné adrese.

Prestižní adresa Vašeho podnikání

Naše firma nabízí podnikatelům (fyzickým osobám, OSVČ) možnost umístit své místo podnikání na velice lukrativní adrese v Praze 1 nedaleko od Staroměstského náměstí. Jedná se o zákonný postup, proč toho tedy nevyužít? V našem sídle poskytujeme podnikatelům novou doručovací adresu a souhlas s místem jejich podnikání. Zajistíme převzetí pošty a balíků nebo přepošleme korespondenci třeba do místa trvalého bydliště podnikatele.

místo podnikání Praha 1

Další možností, jak můžete jako podnikatel (OSVČ) posunout váš byznys kupředu, je pronájem virtuální kanceláře. Už se nebudete muset scházet se svými klienty po kavárnách či si je zvát domů. Pronajmeme vám zařízenou kancelář třeba na 1 hodinu nebo si můžete dovolit pořádat školení v menší konferenční místnosti. To vše bude mít jistě pozitivní efekt pro vaše klienty a zákazníky!

Někteří podnikatelé (OSVČ) upřednostňují jen poskytnutí adresy v Praze pro příjem pošty. I takovou službu nabízíme, jedná se o příjem a úschovu pošty, listovních zásilek či menších balíků.

O příchozí poště vás budeme informovat a případně zajistíme její přeposlání na vámi udanou adresu. Svoji novou poštovní adresu tak budete moci uvádět na vizitkách či internetových stránkách.

Máte zájem o poskytnutí adresy nebo souhlas s místem podnikání v centru Prahy?

Nezávazně nás kontaktujte!

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Nahoru