Místo podnikání OSVČ

04.01.2013

Podle Živnostenského zákona má každý podnikatel (OSVČ) povinnost uvádět místo svého podnikání. To však nemusí být stejné jako trvalé bydliště nebo adresa provozovny OSVČ. Pokud jste podnikatel (OSVČ), místo svého podnikání můžete mít třeba na lukrativní adrese v Praze. Zvýšíte tím svou důvěryhodnost a prestiž, nemyslíte?

Místo podnikání  - virtuální kancelář

Poskytnutí sídla není pouze řešení pro firmy, ale mohou této služby velmi efektivně využívat i podnikatelé a OSVČ. Pokud podnikáte z domu jako OSVČ, občas se potřebujete sejít s klienty či dodavateli na obchodní schůzce. I pro takové případy se vyplatí pronajmout si virtuální kancelář a využívat její služby. Místo vašeho podnikání se bude nacházet ve velmi lukrativních prostorách v centru Prahy, což bude kladně působit na vnímání vašich obchodních partnerů. V kvalitně zařízených kancelářích můžete uskutečnit svoje firemní jednání, obchodní schůzky i menší konference.

Virtuální kancelář pro OSVČVirtuální kancelář pro podnikatele a živnostníky

Proč je poskytování sídla zajímavé i pro OSVČ?

Samotné sídlo v Praze dodá vašemu podnikání lepší image. V Praze také mnohonásobně vzrůstá možnost uzavřít lukrativní obchod nebo oslovit a získat více potencionálních zákazníků. Proto vám nabízíme prostory pro místo podnikání na Praze 1, kousek od Staroměstského náměstí, tedy na jedné z nejprestižnějších adres v Praze:

  • Simply Office s.r.o., Rybná 716/24, Praha 1
  • Ceny již od 199 Kč/měsíc bez DPH
  • Neúčtujeme si kauci ani vstupní poplatky

Objednat

 

Můžete podnikat z domu, ale přesto mít místo podnikání na důvěryhodné adrese. Zasedací prostory a konferenční místnosti můžete využívat k různým schůzkám. Pokud vás zajímá změna místa podnikání a další výhody virtuální kanceláře, kontaktujte nás! Dozvíte se další informace o cenách a službách, které v rámci měsíčního paušálu získáte.

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru