Je virtuální sídlo vhodné právě pro vás?

29.07.2019

Pokud se chystáte založit firmu, budete potřebovat sídlo. Jedině se sídlem může být společnost zapsána do obchodního rejstříku. Jak ho ale vybrat? Možností máte hned několik.

 

Potřebujete dostupné místo v dobré lokalitě

Sídlo vybírejte mimo jiné i podle lokality. Ideální je dobře dostupné místo, které se nachází na známé adrese ve velkém městě. Proč není příliš vhodné volit vesnice nebo periferie měst? Myslete v tomto případě na své zákazníky, obchodní partnery nebo úředníky. Sídlo je místem, kde byste měli být dostupní a kde budete schopni přijímat návštěvy. Sídlo ve vesnici či na periferii může někoho dokonce i odradit.

 

Sídlo v bytě může přinést problémy

Stejně tak může případné partnery a zákazníky odradit sídlo v místě bydliště. Pokud se jedná o rodinný dům v pěkné čtvrti, asi nebudete mít potíže. Byt v paneláku na periferii už ale rozhodně nepůsobí dobře ani důvěryhodně. Sídlo v bytě vás navíc může limitovat z hlediska případných návštěv. Získat souhlas se sídlem v bytě navíc není jednoduché, pokud nejste vlastníkem nemovitosti.   

 

Chcete řešení? Vyberte si virtuální sídlo

Další možnost představuje pronájem kanceláří. Jenže co když už teď víte, že kancelář prostě denně nevyužijete? Pracujete například hodně v terénu, nemáte zaměstnance apod. V takovém případě by byl holý nesmysl zvyšovat náklady kvůli kancelářím. Co tedy s tím? Využijte virtuální sídlo. Díky virtuálnímu sídlu firmy získáte reprezentativní prostory i zasedací místnost.

 

Jak vybrat správné virtuální sídlo

Někteří podnikatelé řeší otázku, zda je virtuální sídlo z právního hlediska vůbec v pořádku. Naprosto, jenom musíte vybrat správného poskytovatele a než si sídlo firmy vyberete, prověřte si několik věcí.

Někteří pronajímatelé virtuálních sídel nabízí pouze adresu, to znamená, že dostanete štítek s názvem firmy na vstupní dveře, případně schránku. My vám ale dáme víc. S naším virtuálním sídlem získáte:

  • vynikající adresu pro svou společnost ve velkých městech
  • reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vám v případě potřeby k dispozici
  • recepční, která je připravená přijímat vaše telefonické hovory, přebírat vám poštu nebo vyřizovat korespondenci v datové schránce
  • plně vybavené zasedací místnosti s kopírkou, tiskárnou a občerstvením
  • záruku, že všechny nemovitosti jsou v našem výhradním vlastnictví, takže se nemusíte obávat, že se v prostorách domu budou pohybovat cizí lidé.

 

Pokud si navíc virtuální sídlo pronajmete na delší čas, pak nemusíte už nic řešit, a navíc máte jistotu bezkonkurenční ceny. Sídlo pro svou firmu můžete mít již za 199 Kč na měsíc přímo v centru na Praze 1.

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru