Jak propagovat své podnikání?

09.01.2017

Co se stává vaším cílem při propagování firmy? Snažíte se zaujmout zákazníka. Prvním krokem před samotným nákupem vašich produktů nebo služeb je ale ještě jeden krok. Vzbuďte důvěru a zároveň ukažte, že v oboru, ve kterém podnikáte jste jedničky. Jak na to?

Prostory, které o vás vypovídají

První krok představuje vystupování firmy navenek i dovnitř. Potřebujte, aby se o vás mluvilo. A to hezky. Nejenom, že se o vás budou dál zmiňovat potencionální byznys partneři a zákazníci, ale i zaměstnanci. Nikdy proto nepodceňujte image ani firemní kulturu. Abyste zapůsobili na lidi, potřebujete prostory, které vás budou důstojně reprezentovat. Představte si, co byste si pomysleli o firmě, která sídlí kdesi v zapadlé vesnici, kterou ani nezanesli do mapy. A soukromý byt se pro obchodní schůzky taky zrovna nehodí. 


Plaťte jen za to, co využíváte

Na partnery i zákazníky zapůsobí v první řadě sídlo ve velkém městě, a navíc na adrese co nejblíž centru. Vašim návštěvníkům se bude sídlo dobře hledat. Nemáte finance na pronájem dostatečně reprezentativních prostor? Pronajměte si virtuální sídlo, které využijete jen ve chvílích, kdy ho skutečně potřebujete, a to včetně zařízené zasedací místnosti a kanceláře. Tímto způsobem ušetříte náklady, které byste jinak vynaložili za permanentní pronájem kamenných kanceláří. V zasedačce můžete uspořádat mítink s vašimi zaměstnanci. Vždy tak budete vystupovat profesionálně.


Služba recepční 

Dobrý dojem vytvoříte jen jednou. Výborně zapůsobíte s profesionální recepční, která vaši návštěvu uvede do zasedací místnosti a postará se o ní až do vašeho příchodu. Zároveň získáte podporu pro svoje podnikání ve smyslu další pomocné ruky. Recepční bude přebírat poštu, pravidelně vás bude o došlých zásilkách informovat a vyřídí telefonické hovory. Spolehněte se na maximální podporu a profesionální vystupování zkušené recepční. 


Nezapomeňte, že klienti se pro spolupráci často rozhodují už v momentě, kdy s vámi přijdou poprvé do přímého kontaktu. Pokud si v sobě ze setkání odnesou pochybnosti o vaší seriozitě, nejspíš se k vám už nevrátí. Snažte se proto vystupovat v prostředí, které vaši důvěryhodnost podtrhne, a pronajměte si pro své podnikání moderní prostory virtuálního sídla.

 

Přečtěte si také:

 

 

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru