Coworking vyřeší váš problém s prací

04.11.2016

Buďte efektivnější, nezávislejší, pohodlnější a pronajměte si místo, kde můžete v klidu pracovat, a které vás bude reprezentovat. Jak na to?

Práce z domova není pro každého

Někteří lidé nepotřebují ke své práci kancelářské prostory. Ty by je ostatně stály nemalé peníze. Na druhou stranu jim práce z domova úplně nevyhovuje. Doma totiž bojují s prokrastinací a chybí jim kontakt s vnějším světem. Pozdní vstávání, dlouhá snídaně, televize, lednička, postel - zkrátka lákadla, která od práce úspěšně odvádí. Pokud patříte mezi zaměstnance, freelancery nebo podnikatele, kteří z těchto důvodů potřebují za prací někam docházet, jste jasnými kandidáty na pronájem kanceláře


Kde můžete pracovat?

V coworkových prostorách máte k dispozici tiskárnu, vyřídíte schůzku, máte klid na telefony nebo práci na notebooku. Nic vás nerozptyluje a jasně si vymezíte pracovní prostor od domova. Zvyšte svou výkonnost a v práci skutečně pracujte. Naše kanceláře se nachází v atraktivních lokalitách v centru Prahy, Brna a nově i v Ostravě. V Praze pro vás máme na výběr hned ze dvou fantastických míst. Objevte úžasnou lokalitu na práci na Praze 1 kousek od Staroměstského náměstí nebo nové prostory na Praze 2 u Riegerových sadů. Mějte všechno blízko.


Prostory uspokojí i náročné klienty

Společně s kanceláří, kde si můžete sjednat schůzku nebo několik hodin v klidu pracovat, je vám k dispozici i recepční, která se v případě potřeby ujme vašich návštěvníků. Zároveň vám bude přebírat veškerou korespondenci, kterou si můžete podle svého přání vyzvednout osobně nebo vám ji přepošleme na preferovanou adresu. K dispozici dostanete i několik zasedacích místností, kde podle potřeby uspořádáte poradu až pro 12 osob. Vyberte si perfektní zázemí pro svou práci a pracujte efektivně.

 

Přečtěte si také:

 

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Nahoru