Ceník založení firmy (s.r.o.) na klíč

Založení společnosti s ručením omezeným

Máme pobočku v Praze, Brně i Ostravě, nemusíte tedy jezdit daleko. Pokud chcete například společnost se sídlem  v Praze, ale jste z Moravy, můžete navštívit naši pobočku v Brně. Pokud jste časově zaneprázdněni nebo nemůžete cestovat, je navíc možné řešit založení společnosti i bez Vaší osobní účasti korespondenčně na základě plných mocí. Tuto službu poskytujeme individuálně nejěn občanům Čr a Sr, ale i občanům cizích zemí. 


Cena založení společnosti s ručením omezeným s základním kapitálem klienta

Společenská smlouva zakládané společnosti s.r.o. obsahuje jen povinné náležitosti předepsané občanským zákoníkem a zákonem o obchodních korporacích, nebo přípustné modifikace. V případě nadstandardních požadavků, které zákon nestanoví v přípustných modifikacích, je k ceně založení společnosti s.r.o. připočítán příplatek za individuální úpravy ve výši 5.500 Kč  bez DPH. Více o modifikacích si můžete přečíst ZDE.

Založte si společnost s.r.o. za konečnou cenu 9900 Kč bez DPH


    Cena obsahuje založení společnosti s.r.o. včetně volných živností a exkluzivní sídlo společnosti na jedné z našich adres v Praze, Praze 2, Brně či Ostravě na 6 či 12 měsíců v programu GOLD. Expresní zápis je samozřejmostí. 

 

Cena založení společnosti s. r. o. při objednání sídla společnosti Praha 1, Praha 2, Brno nebo Ostrava  a to min. na 24 měsíců s platbou na celé období dopředu

6.900 Kč bez DPH *

Cena založení společnosti s. r. o. bez dalších služeb 9.900 Kč bez DPH **
* Cena s DPH je 8.139,- + cena za sídlo dle zvolené délky kontraktu v minimální délce 24 měsíců  a více s platbou na celé období dopředu v den návštěvy notáře. Ceny za sídlo již od 199,-bez DPH měsíc. Více čtěte zde
 ** Cena s DPH je 11.769,- , je konečná a není podmíněna dalším nákupem nebo využitím služeb.

Objednat

 

 


Cena založení společnosti s ručením omezeným s základním kapitálem Simply Office s.r.o.

S naším základním kapitálem je možné založit pouze společnost s jedním jednatelem a jedním společníkem. Více společníků dle domluvy a individuálně stanovené ceny. Cena založení s naším kapitálem zahrnuje základní kapitál do výše 200 000 ,-.  V případě, že klient požaduje vyšší základní kapitál, je to možné za příplatek 3000,-  bez DPH za každých započatých 200 000,- .

Pokud nemáte potřebnou výši základního kapitálu, rádi Vám jej zapůjčíme.

  • Založíme Vaši společnost s naším základním kapitálem
  • Po jejím zapsání do Obchodního rejstříku převedeme společnost na Vás a provedeme případné změny zakladatelské listiny (již v ceně)
  • Poté provedeme přímý zápis (již v ceně)

Cena založení společnosti s. r. o. při objednání sídla společnosti Praha 1, Praha 2, Brno nebo Ostrava a to min. na 24 měsíců s platbou na celé období dopředu

11.900,- bez DPH* / **
Cena založení společnosti s. r. o. bez dalších služeb 15.900,- bez DPH*
* Cena je konečná, DPH se neúčtuje.Cena je uvedena včetně vyřízení a správního poplatku za soubor 80ti volných živností. 
 ** cena za sídlo dle zvolené délky kontraktu v minimální délce 24 měsíců  a více s platbou na celé období dopředu v den návštěvy notáře. Ceny za sídlo již od 199,- bez DPH měsíc. Více čtěte zde.

Objednat

 

 

Příplatkové služby

Vázaná nebo řemeslná živnost (včetně správního poplatku). Cena při více kusech individuální.

2500 Kč / KUS  bez DPH

Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin (včetně správních poplatku).  2000 Kč /  KUS  bez DPH
Koncese ostatní (včetně správních poplatku). Cena při více kusech individuální.

5500 Kč /  KUS  bez DPH

Ready-made s tichým společníkem* 2000 Kč  bez DPH*
Vyhotovení nových ověřených dokumentů k sídlu při ztrátě či změně (Souhlas se sídlem, výpis z KN, plná moc)

150 Kč /  KUS  bez DPH

Konverze dokumentu 60 Kč bez DPH/Strana*
Administrativní poplatek spojený s přeplatkem (duplicitní či mylná platba) 500 Kč bez DPH/ KUS
Administrativní poplatek za opakovanou úpravu sady dokumentů k založení s.r.o. 500 Kč bez DPH

*Tiché společenství může být uzavřeno na dobu určitou i neurčitou, podíl tichého společníka může být stanoven v jednotné výši po celou dobu trvání tichého společenství nebo může být stanoven pro každý rok v jiné výši. Vždy však musí být jeho výše dohodnuta předem. Rovněž není možné uzavřít tiché společenství s tím, že jako podíl na zisku mu náleží určitá minimální částka s případným bonusem za vysoký zisk. Podíl společníka musí být vždy podíl. Cena je za přípravu dokumentace pro konkrétního klienta (který nemusí být na schůzce přítomen) a kompletní poradenství v této věci. Více zde.

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI JE MOŽNÉ VYŘÍDIT I KORESPONDENČNĚ POMOCÍ PLNÝCH MOCÍ. VYUŽÍT TÉTO MOŽNOSTI MOHOU NEJEN OBČANÉ ČR A SR, ALE I OSTATNÍCH ZEMÍ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O SLUŽBU ZALOŽENÍ S.R.O. KORESPONDENČNĚ NÁS KONTAKTUJTE

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru