Získejte trvalý pobyt jednoduše a online

18.03.2020

Rádi byste získali trvalý pobyt na seriózní adrese, ale celostátní karanténa a situace ohledně koronaviru vám to nyní neumožňuje? Získejte trvalý pobyt online, aniž byste museli podstupovat obíhání úřadů či zdlouhavé papírování a čerpejte všechny jeho výhody.

Jaké výhody má trvalý pobyt na prestižní adrese?

Bez ohledu na to, zdali podnikáte, nepůsobí zrovna nejlépe, pokud jste trvale hlášení například na Městském úřadu. Ačkoliv to plní svůj účel, v rámci doručované korespondence nevypadáte příliš důvěryhodně. Mít trvalý pobyt na prestižní adrese ve větším městě, jako je Praha nebo Brno, se vyplatí a nese s sebou spoustu výhod: 

 

1.     Své děti můžete přihlásit do kvalitní mateřské a základní školy. Do státních školek a škol můžete umístit své dítě pouze v případě, že splňujete podmínku trvalého pobytu v dané obci. Proč využívat soukromých školek a platit více, když můžete bezplatně využít kvalitních institucí?

2.     Parkovací karta na modrou zónu stojí obyčejného návštěvníka až třikrát více než rezidenta. Opět se jedná o další ušetřené peníze. V případě právnické osoby je rozdíl mnohem znatelnější a hovoříme o desítkách tisíc korun.

3.     Získáte právo volit v příslušném obvodu. Díky tomu ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili cestou do města či vesnice vaše vedeného pobytu. Zažádat můžete také o voličský průkaz.

4.     Ve vyšším věku získáte přednostní nárok na místo v domě s pečovatelskou službou nebo ošetřovatelském zařízení.

5.     S trvalým pobytem v Praze či Brně získáte mimo jiné výhodu i při evidenci u lékaře.

 

Objednejte si trvalý pobyt jednoduše online

Trvalé bydliště na seriózní adrese získáte již od 250 Kč měsíčně, což se vzhledem k ušetřeným časovými i finančním nákladům vyplatí. V Praze získáte trvalý pobyt v prestižní části Prahy 1 v ulici Rybná 716/24, 110 00, v Brně potom v ulici Lidická 700/19, 602 00. Vše navíc vyřídíte online z pohodlí svého domova. Stačí pouze vyplnit objednávkový formulář a o vše ostatní se již postaráme za vás.

 

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru