Získejte sídlo společnosti pohodlně online

18.03.2020

Hledáte způsob, jak vzhledem k aktuální situaci koronaviru snížit náklady svého podnikání? Jedním ze způsobů, jak ušetřit na provozu menší firmy, je virtuálního sídlo společnosti. Díky němu navíc získáte prestižní adresu své firmy, pokud ji doposud máte ve svém bytě. Vše navíc vyřídíte online, aniž byste opustili pohodlí svého domova.

Sídlo společnosti potřebujete nejen z důvodu zápisu společnosti do obchodního rejstříku. Je to také adresa pro kontakt s úřady a klienty. Bez vhodného sídla navíc nemůžete společnost zapsat do rejstříku jako právnickou osobu.

 

Jaké máte možnosti volby sídla společnosti?

Sídlo firmy může být v jedné z následujících tří možností:

1.     kancelářské prostory,

2.     vaše bydliště,

3.     virtuální kancelář.

 

Proč dát přednost virtuálnímu sídlu společnosti?

Mít virtuální kancelář má hned několik výhod:

 

Ušetříte náklady

Když si zřídíte virtuální kancelář, ušetříte náklady, které jsou spojené s chodem klasické fyzické kanceláře. Navíc za pár korun měsíčně získáte i místo, kde se můžete setkávat s klienty nebo obchodními partnery. Stejně tak máte možnost si vybrat i nadstandardně vybavenou kancelář s recepcí.

 

Prestižní adresa

Jedním z hlavních důvodů, proč mít virtuální sídlo, je získání sídla na prestižní adrese. To je důležité i z hlediska rozhodovacího procesu zákazníka – když uvidí prestižní kontaktní adresu, máte u něj větší šanci. Adresa v malé vesničce, kterou pravděpodobně nezná, ho spíše odradí. Druhým důvodem jsou investoři a obchodní partneři. I ty totiž více nalákáte na adresu ve městě jako Praha, Brno nebo Ostrava.

 

Oprávnění k užívání

Když si budete vybírat sídlo společnosti, budete potřebovat doklad, který vás opravňuje daný prostor využívat jako sídlo společnosti. To může být problémem zejména tehdy, pokud jako sídlo budete uvádět adresu bytu nebo pronajímané nemovitosti. Majitel budovy musí s jejím užíváním jako sídla společnosti souhlasit. S virtuální kanceláří takový problém mít nebudete. Všechny naše kanceláře mají platnou adresu a oprávnění k užívání.

 

Virtuální sídlo firmy vám zajistíme online

Virtuální sídlo společnosti snadno získáte online. Žádné obíhání úřadů, žádné zařizování,celý proces s vámi vyřešíme online a během jednoho pracovního dne. Stačí pouze vyplnit poptávkový formulář a o vše další už se postaráme.

 

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru