Vyplatí se vám koupě ready-made společnosti v roce 2020?

22.12.2019

Založení nové společnosti vám zabere čas a peníze. Ve frontách na úřadech se nechce stát nikomu. Pořiďte si ready-made společnost připravenou k podnikání. Jak to funguje a vyplatí se vám to v roce 2020?

 

Lidé se do vlastního podnikání vrhají každý den. Nejoblíbenější formou podnikání je stále společnost s ručením omezeným (s. r. o.). Založit ji je ale často zdlouhavý a drahý proces, který může někoho od realizace vlastního nápadu odradit. Máte ještě možnost začít jako OSVČ, to vám ale nepřinese takové výhody jako právě s. r. o. (těmi jsou například větší důvěryhodnost v očích obchodních partnerů a podnikání pod vám zvoleným názvem společnosti). Jaké jsou vaše další možnosti?

 

Podnikejte už do 24 hodin

Jedním z největších faktorů, proč je koupě ready-made společnosti tak oblíbená, je rychlost podnikání. Ready-made společnost je již hotová firma, která je připravená k podnikání se vším všudy – je zapsaná v obchodním rejstříku a má složený základní kapitál. Díky tomu se vyhnete obvyklému administrativnímu kolečku po úřadech a podnikat budete do 24 hodin. U nás koupíte už od 9 900 Kč.

 

Žádné závazky vás nečekají

Pokud se bojíte, že pořídíte zajíce v pytli a místo podnikání budete řešit problémy společnosti, kterou jste koupili, buďte v klidu. Hotová společnost od Simply Office je nejlepším řešením pro podnikatele. Nikdy se s ní předtím nepodnikalo, a proto není zatížena žádnými dluhy, pohledávkami ani závazky.

 

Opravdu se ready-made společnost vyplatí?

Pokud chcete začít rychle podnikat a nezdržovat se zbytečným papírováním a chozením po úřadech a notářích, pak ano, koupě ready-made společnosti je přesně pro vás. Jestli ale o svém podnikání máte vlastní představu, je lepší využít založení společnosti na klíč. V takovém případě si můžete sami nadefinovat, jak bude vaše společnost vypadat. Celý proces založení společnosti na klíč trvá asi 5-10 dní.

 

Pozor na skryté poplatky

Rozhodli jste se jít do ready-made společnosti? Před platbou si ověřte, že má firma splacený kapitál do plné výše. Podívejte se i na to, zda má opravdu čistou obchodní historii a nejsou v ní žádné závazky. A hlavně si vyberte spolehlivého poskytovatele, který vám do konečné ceny nepřihodí žádné skryté poplatky. K ready-made společnosti by vám ti nejlepší poskytovatelé měli dát i certifikát o bezdlužnosti a kvalitní smlouvu.

 

Přemýšlíte nad převedením svého snu do reality? Poradíme vám, jaký způsob založení firmy pro vás bude ten nejvhodnější. Ozvěte se nám.

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru