Startupy v ČR

30.03.2017

Chtěli byste založit startup, ale nemáte dostatek odvahy? Potřebovali byste dodat kuráž od již existujících startupů či získat nějakou inspiraci? Podívejte se na nejúspěšnější startupy v ČR.

Během roku 2016 se na celosvětovém trhu objevilo nespočet nových startupů, které usilovaly a usilují o zhodnocení svých nápadů. I v České republice se dá nalézt pár tzv. unicorns (jednorožců) tedy nejúspěšnějšíchStartupy v ČR startup společností:

Kiwi.cz

Aplikace od brněnské společnosti kombinující, díky speciálnímu algoritmu, nabídky aerolinek, které mezi sebou normálně nespolupracují, a tím šetří finance svým uživatelům. 

Rohlík.cz 

Online supermarket umožňující svým zákazníkům nakoupit si potraviny online a zároveň si je nechat už do 90 minut od objednání doručit domů.

STRV

Vývojářské studio se zaměřuje na vývoj mobilních aplikací pro své klienty. A jako jeden z mála startupů se dostalo až do Silicon Valley.

TeskaLab

Technologický startup zabývající se vývojem zabezpečení pro mobilní zařízení a internet věcí. Dvouletý startup, jehož hodnota se počítá až do výše desítek milinónů korun.

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru