Poradíme vám, kde v roce 2019 získat nejlepší sídlo pro firmu

27.11.2018

Ještě předtím, než koupíte nebo si založíte firmu, si musíte ujasnit, kde bude mít vaše nová společnost sídlo. Jakými parametry byste se měli řídit a proč je sídlo společnosti tak důležité, vám poradíme v následujícím článku.

Výběr sídla společnosti nepodceňujte

Sídlo firmy funguje jako kontakt pro úřady nebo pro veřejnost. V zákoně je jasně napsáno, že každá právnická osoba musí toto sídlo mít, jinak není možné provést zápis do obchodního rejstříku a tím pádem firma ani nemůže vzniknout. Chystáte-li se tedy v roce 2019 založit novou společnost, myslete na to, že sídlo je jedním z velice důležitých parametrů.

Platná adresa a oprávnění k užívání

Jak už bylo řečeno, sídlo slouží jako kontakt na vás. Mohou vás na něm navštívit úředníci nebo veřejnost. Musí se proto jednat o platnou adresu, ke které doložíte oprávnění k užívání. Pokud si budete sídlo pronajímat, pak si obstarejte souhlas s umístěním sídla od majitele objektu. Sídlo musí být samozřejmě pouze jedno, a to i v případě, že váš obchod probíhá v různých lokalitách.

Prestižní adresa jako vizitka

Sídlo je něco jako vaše vizitka, proto je vašem vlastním zájmu, aby se jednalo o příjemné prostory na co nejznámější adrese. Ideálním řešením jsou sídla ve velkých městech jako je Praha, Brno nebo Ostrava. Vaše společnost automaticky lépe zapůsobí nejenom na obchodní partnery, ale především na stávající i potenciální zákazníky. 

Snižte výdaje na minimum, stačí 199 Kč měsíčně

Pokud už teď víte, že nebudete potřebovat kancelářské prostory, chcete výdaje snížit na minimum a stačí vám pouze sídlo, pak využijte službu virtuální sídlo společnosti. V souladu se zákonem tak získáte sídlo na prestižní adrese jen za 199 Kč měsíčně. Zároveň si u nás můžete v případě potřeby pronajmout nadstandardně zařízené kanceláře, ve kterých najdete vše, co budete potřebovat k práci: kopírku, tiskárnu nebo občerstvení. Nemusíte tak platit paušálně za pronájem kanceláří, ale zaplatíte pouze v případě, když potřebujete reprezentativní místo pro schůzku nebo poradu.

Hodila by se vám recepční? Máte ji mít

V našich prostorách, které vám rádi pronajmeme, se nachází i recepční, která je vám plně k dispozici a vaši zákazníci ji mohou kdykoli kontaktovat. Recepční vám obratem předá vzkazy nebo přebere příchozí poštu a zásilky, které vám přepošle, kam budete potřebovat. Pokud se nechcete probírat poštou v datových schránkách, naše recepční bude tuto činnost provádět místo vás.

Zjednodušte si své podnikání a přesuňte v roce 2019 sídlo své společnosti k nám. Kontaktujte nás a my vám se vším pomůžeme.

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Nahoru