Objevte coworkingová centra pro podnikající rodiče

02.01.2019

Máte doma malé dítě, ale jste na volné noze nebo jste zaměstnaní na částečný úvazek s možností pracovat z domova? Přinášíme vám tipy na coworkingová centra, kde se vaše dítě zabaví a vy můžete nerušeně pracovat.

Doba se mění a pracujících rodičů přibývá

Coworkingové prostory jsou v podstatě sdílené kanceláře, za které neplatíte žádné vysoké částky. Trh práce se mění, a právě proto již před několika lety vznikla potřeba založit sdílené kanceláře. Některým lidem totiž práce z domova nevyhovuje. Často je to z toho důvodu, že jsou doma málo efektivní nebo jim chybí kontakt s ostatními lidmi. Pokud jste se navíc stali rodiči a máte doma malé dítě, pak je práce z domova prakticky nemožná. V takovém případě můžete pracovat pouze v hodinách, kdy dítě spí a to někdy nestačí. 

Dítětem kariéra nekončí

Pokud jste se v předešlém textu našli, pak vězte, že s malým dítětem kariéru na hřebíček pověsit nemusíte. Dokonce se nemusíte ani omezovat na dodělávání pracovních povinností po večerech. Připravili jsme pro vás seznam coworkingových center pro rodiče, stačí si jen vybrat to, které vám nejvíc vyhovuje. O všech výhodách coworkingu se dočtete zde.

Miniškolka a kancelář v jednom

Obyčejných coworkingových center pro freelancery vyrostlo ve velkých městech jako hub po dešti. Vy máte ale specifičtější požadavky. Hledáte takový prostor, do kterého můžete vzít i malé dítě, a zatímco o něj bude dobře postaráno a vy mu zůstanete na blízku, můžete se nerušeně věnovat práci. Součástí sdíleného prostoru jsou miniškolky a herničky, kde chůvy věnují vaší ratolesti maximální péči. Ve sdílené kanceláři zároveň získáte potřebné vybavení jako je wi-fi, tiskárna, větší prostor pro meetingy a kuchyňku.

Seznam coworkingových center pro rodiče Praha a Brno

Praha

Baby office

Business centrum Zálesí, Pod Višňovkou 1662/25, Praha 4, Budova B3, 6. patro

V budově naproti Krčské nemocnici můžete využít coworkingové prostory a zároveň svěřit dítě od 12 měsíců do péče chův v miniškolce. Cca od 15 měsíců jsou děti součástí heterogenní skupiny, kde převažují především děti od 2-3 let. Za hlídání zaplatíte jednorázově 150 Kč/h nebo speciální zvýhodněnou cenu, pokud budete docházet pravidelně. Klienti miniškolky pak zaplati 40 Kč/h za coworkingový prostor.

MaM Prostor

U Teplárny 3, Praha 5

V domě na Praze 5 blízko Anděla najdete miniškolku se sdíleným prostorem, kde můžete nerušeně pracovat. Do miniškolky můžete dát dítě už od 14 měsíců a za jednorázovou hodinu zaplatíte 125 Kč. Kromě miniškolky a kancelářských prostor nabízí Mam Prostor spoustu zajímavých akcí včetně nejrůznějších seminářů nebo cvičení jógy.

Mumraj

Mezilesí 2058, Praha – Horní Počernice

Využijte kancelářské prostory s možností hlídání dětí v Horních Počernicích. Kromě coworkingu a miniškolky nabízí Mumraj i zajímavé semináře na téma podnikání a také poradnu pro začínající podnikatele. Za hlídání zaplatíte jednorázově 70 Kč/h, za kancelářský prostor pak 140 Kč/h. 

Brno

Coworkingcentrum s. r. o.

Lidická 77, Brno

V Brně naleznete dětský koutek, ve kterém se postarají o vaše dítě proškolené lektorky. Podmínkou je dítě starší 18 měsíců. Zároveň si můžete pronajmout kancelářské prostory a nerušeně pracovat. Využijete-li pronájem kanceláří, získáte i lepší cenu na hlídání vaší ratolesti, a to pouhých 60 Kč/h.

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru