Neváhejte a pronajměte si sídlo pro svou firmu

06.05.2016

Podnikáte v oboru, kde častěji cestujete nebo zkrátka pracujete v terénu? Nepotřebujete každý den využívat kamennou kancelář, protože pracujete z domova nebo jste pokaždé na jiném místě? Vyplatí se vám pronajmout si sídlo společnosti v Praze nebo Brně. Proč? To se dočtete v následujících řádcích.

Lepší adresa vám dopomůže k větším klientům

Pronájem sídla představuje výhodnou službu pro každého, kdo hledá prestižní adresu ve velkém městě, pod kterou bude jeho firma vystupovat. Ve dvou největších městech v České republice se zvyšují vaše šance na uzavření lukrativních obchodů. Vaše společnost bude působit prestižnějším a zároveň serióznějším dojmem, než kdybyste uváděli neznámou maloměstskou adresu. 


Co dalšího pomůže vašemu byznysu?

Kromě prestižní adresy sídla využijte i dalších služeb, které zlepší vaše podnikání a ušetří vám měsíčně finanční náklady a čas.

  • Telefonní hovory už nemusíte vyřizovat jen vy. Dokonce nemusíte zaměstnávat ani vlastní asistentku. Stačí, když necháte správu telefonních hovorů na nás. Automaticky obdržíte unikátní pražské nebo brněnské telefonní číslo. Asistentka se představí jménem vaší společnosti a hovor vyřídí. 
  • Chystáte se na dovolenou nebo zkrátka nechcete myslet na to, že musíte sledovat svou datovou schránku? Budeme jí pravidelně kontrolovat za vás a v případě důležité pošty vás o této skutečnosti neprodleně informujeme. 
  • Hledáte reprezentativní prostory pro občasné schůzky s klienty? Připravili jsme pro vás nové zasedací místnosti, které disponují kancelářským vybavením včetně občerstvení
  • Potřebujete trvalý pobyt a chcete se dostat ke všem výhodám, které nabízí město rezidentům? Obraťte se na nás. 

Všechny vaše požadavky vyřídíme rychle i na dálku. Stačí, když nás kontaktujete telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím poptávkového formuláře.

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru