Kde vybrat sídlo společnosti pro rok 2020?

19.11.2019

Chystáte se opustit vody klasického zaměstnance a hodláte se pustit do vlastního podnikání? Pro začátek si musíte ujasnit, kde chcete mít sídlo společnosti. Kde vybrat sídlo společnosti pro rok 2020 a proč byste si na jeho výběru měli dát záležet?

Jak vybrat správné sídlo společnosti?

Sídla firem slouží nejen pro zápis do obchodního rejstříku, ale zejména jako kontaktní adresa pro komunikaci s úřady, klienty i zákazníky. Právnickou osobu bez sídla firmy navíc ani nelze zapsat do obchodního rejstříku. Myslete na to, když budete v roce 2020 rozjíždět svou vlastní firmu.

 

Sídlo firmy i pro rok 2020 musí být platné a musíte k němu doložit potvrzení k jejímu užívání. Při volbě jeho adresy máte několik možností:

  1. 1.     Adresa v kancelářských prostorech, vlastních nebo pronajatých
  2. 2.     Adresa vašeho bydliště
  3. 3.     Virtuální kancelář

 

Kancelář na prestižní adrese

To, kde máte sídlo společnosti dokáže u zákazníka zavážit v rozhodovacím procesu. Pokud budete mít adresu někde v zapadlé vesničce, nemusí to působit dobře. Nejen kvůli zákazníkům, ale i investory a obchodní partnery nalákáte spíše na prestižní adresu ve velkých městech jako Praha, Brno či Ostrava.

 

Ušetřete s virtuální kanceláří

Oproti fyzické kanceláři je virtuální sídlo firmy mnohem levnější. Za 199 Kč měsíčně v rámci virtuálního sídla firmy získáte prestižní adresu i příjemné místo pro setkávání s klienty. Pronajmout si můžete i nadstandardně vybavenou kancelář se vším, co byste k práci mohli potřebovat. Výhodou je, že za takovou kancelář zaplatíte až ve chvíli, kdy ji budete potřebovat.

 

Recepce i převzetí pošty

U nás máte jistotu fungující kanceláře ve vlastní nemovitosti, jejíž součástí je vždy i recepce. Recepční vás tak obratem informuje o převzaté poště či vzkazu, nebo vám zásilku přepošle, kam budete potřebovat. 

 

Každá firma si zaslouží reprezentativní sídlo, nehledě na tom, v čem podnikáte. Přesuňte sídlo své firmy v roce 2020 k nám, rádi vám se vším pomůžeme. Vyřizování hovorů či správu datové schránky pak nad rámec přenechejte naši virtuální asistentce.

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru