Jak založit firmu rychle a online? Kupte si ready made společnost

19.03.2020

Chtěli jste se pustit do podnikání, ale kvůli pandemii jste nuceni ho odložit? Koronavir sice zapříčinil celostátní karanténu, ale založit vlastní firmu zvládnete jednoduše i bez obíhání úřadů. Rychlým a efektivním řešením je koupě již hotové společnosti, tzv. ready made firmy.

Co je ready made firma?

Ready made firmy jsou nové firmy založené a určené k prodeji koncovým podnikatelům. Jedná se o společnosti se splaceným základním kapitálem a čistou účetní historií. Neváží se k nim tedy žádné závazky ani pohledávky. Hotové firmy s.r.o. společnosti Simply Office jsou již zapsány v obchodním rejstříku a mají přidělené IČO. Kromě toho mají stanovený název, sídlo, společníka (majitele) i jednatele. Jakmile si ready made firmu zakoupíte, jejím majitelem se pochopitelně stáváte vy. Sídlo i název firmy si můžete libovolně změnit.

 

Odstartujte své podnikání rychle a efektivně

Sami už jste se nejspíš připravili na to, že se začátkem podnikání se pojí spousta vyřizování a nudné administrativy. Stejně tak vás čeká zdlouhavé obíhání různých úřadů. Pokud se rozhodnete koupit již hotovou ready made firmu, všechny tyto nepříjemné záležitosti vám odpadají. Pro to, abyste do 24 hodin začali podnikat, nemusíte téměř vůbec opustit svůj domov. I to je jeden z důvodů, proč patří koupě hotových společností v České republice mezi velmi oblíbené formy podnikání. Ušetřený čas tak můžete věnovat rozvoji svému podnikání a úspěšnému startu vaší nové firmy.

 

Stačí si jen vybrat z našeho seznamu předregistrovaných firem. Nabízené firmy mají prestižní sídlo v Praze, Brně či Ostravě, kde máte možnost využít i služeb virtuální kanceláře. Navíc od samého začátku přesně víte, kolik vás nová firma bude stát – vyhnete se jakýmkoli skrytým poplatkům a navyšování ceny. Pokud si náhodou nevyberete, rádi vám pomůžeme i se založením firmy na klíč. Stačí nás jen kontaktovat.

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru