Jak založit firmu expres a s minimem nákladů?

03.10.2019

Potřebujete začít podnikat co nejdříve a s minimálními vstupními náklady? Je to možné, stačí vědět, jak na to.

Společnost s ručením omezeným má oproti OSVČ své výhody

Dá se v dnešní době založit společnost opravdu expres a s minimem nákladů? Rozhodně ano. Je to dokonce výhodnější forma podnikání, než pracovat jako OSVČ na živnostenský list. Se společností s ručením omezeným totiž jako podnikatel neručíte za závazky společnosti svým vlastním majetkem. Chráníte tak nejen sebe, ale i svou rodinu. Navíc můžete mít dalšího společníka, takže v případě nutnosti budete zastupitelní, což v případě OSVČ není možné.

 

Nenechte se odmítnout a založte firmu hned napoprvé

Společnost s. r. o. založíte poměrně rychle, a dokonce k tomu nepotřebujete nic víc než připojení k internetu. Firmu založíte s minimálními finančními výdaji – už od 6 312 Kč bez DPH. Pokud se obáváte, že se zakládáním společnosti nemáte dostatek zkušeností a mohli byste být se svou žádostí odmítnuti rejstříkovým soudem, pak se obraťte na nás. Garantujeme vám 100% úspěšnost zápisu nově vzniklé společnosti do Obchodního rejstříku.

 

Založte si firmu na dálku

Firmu si samozřejmě můžete založit také sami. Pokud je to ale vaše první založení, můžete se trochu ztrácet v dokumentech a v případě jakékoli chyby dostanete portfolio dokumentů zpátky na přepracování, což prodlouží dobu založení společnosti. S námi začnete podnikat už za 2 týdny. A co víc, nemusíte nikam jezdit. Vše spolu vyřešíme online nebo po telefonu tak, jak vám to bude vyhovovat.

 

Získejte firmu rychle a s minimem nákladů

Spolupracujeme s notářskou kanceláří, takže zařídíme sepsání společenské smlouvy bez čekání. Pokud potřebujete, vyběháme za vás živnostenský list a zajistíme expres zápis do Obchodního rejstříku. Vaši nově vzniknou společnost také zaregistrujeme na finančním úřadě a poskytneme vám konzultaci, která vám pomůže se začátky podnikání. Vyzkoušejte založení online a firmu získáte rychle a s minimem nákladů.

 

Najděte pro sebe nejlepší sídlo

V případě, že se rozhodnete využít naší pomoci, odpadnou vám rovněž starosti se sháněním sídla a souhlasem s jeho umístěním. Jakmile chcete do obchodního rejstříku zapsat sídlo společnosti, budete potřebovat úředně ověřený podpis a souhlas vlastníka nemovitosti s umístěním sídla. My vám nabízíme sídlo k vaší nově založené společnosti ve velkých městech v Brně, v Praze nebo v Ostravě. Všechny nemovitosti máme navíc v osobním vlastnictví, takže zde nefiguruje žádná třetí strana. Získejte sídlo pro svou společnost na prestižní adrese a s minimálními náklady.

 

Přečtěte si také:

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru