ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI S RUČENÍM OMEZENÝM NA ZÁKLADĚ PLNÉ MOCI

Chcete si s námi založit novou společnost, ale nemůžete za námi osobně přijet do Prahy nebo do Brna? Nebo se Vám jen nechce?

K založení kapitálové společnosti nám můžete udělit plnou moc a my už vše zařídíme dle Vašich požadavků za Vás. Rychle, kvalitně, levně a bez Vaší osobní účasti.

Celková doba založení závisí na součinnosti klienta. Některé úkony (založení bankovního účtu společnosti a složení základního kapitálu) se bez Vaší spolupráce neobejdou. S jistotou můžeme říci, že při vysoké součinnosti klienta založíme Vaši novou společnost za 10 pracovních dní a to bez navýšení ceny. Cenu za založení najdete v našem ceníku zde

Proces objednávky

Rozmyslíte specifika Vaší nové společnosti a provedete on-line poptávku nebo nám zavoláte.

 1. Do Vaší emailové schránky přijde objednávkový formulář, který je potřeba dle uvedených pokynů vyplnit a zaslat zpět na naši emailovou adresu
 2. Po zaslání objednávkového formuláře se s Vámi telefonicky nebo e-mailem spojí pracovník naší společnosti a projde s Vámi podrobnosti k chystanému založení Vaší nové společnosti a vysvětlí Vám, co vše budeme potřebovat. Je zejména třeba rozmyslet strukturu Vaší nové společnosti:
  • Jednatel (jeden či více) a způsob jednání za společnost
  • Společník (jeden či více) a podíl/y ve společnosti
  • Vydání kmenových listů
  • Výše základního kapitálu společnosti
  • Živnosti společnosti (volná, vázaná, řemeslná, koncese)
  • Sídlo společnosti
  • Případné další požadavky
 3. Jakmile budeme mít všechny dostupné informace, připravíme pro Vás smluvní dokumentaci a dokumenty k podpisu.
 4. Na základě všech dokumentů založí notář Vámi požadovanou společnost a zašle Vám konverzí prostřednictvím České pošty tento dokument, který je třeba k založení bankovního účtu společnosti a složení základního kapitálu.
 5. Po složení základního kapitálu společnosti na bankovní účet obdržíte potvrzení o tomto úkonu. Toto potvrzení odešlete konverzí prostřednictvím České pošty k notáři.
 6. Mezitím již budou vyřizovány živnosti Vaší nové společnosti.
 7. Po doložení všech dokumentů zajistíme zápis Vaší nové společnosti do Obchodního rejstříku
 8. Jakmile bude společnost zapsána, zašleme Vám e-mailem výpis z Obchodního rejstříku.

Objednat


A k tomu Vám nabízíme:

Sídlo společnosti na Praze již od 199,-/měsíc

 • K ready-made společnosti Vám nabízíme i možnost umístění sídla na naší adrese na Praha 1 - Staré Město, Rybná 716/24 nebo Praha 2, Na Folimance 2155/15

Sídlo společnosti v Brně již od 199,-/měsíc

 • K ready-made společnosti Vám nabízíme i možnost umístění sídla na naší adrese v Brně- Lidická 700/19, 602 00 Brno

Sídlo společnosti v Ostravě již od 199,-/měsíc

 • K ready-made společnosti Vám nabízíme i možnost umístění sídla na naší adrese na Ostrava  - Zámostní 1155/27

 

Objednat

 

 


100% GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY, ŽÁDNÉ KAUCE A SKRYTÉ POPLATKY Pro ověření skutečnosti, že naše služby jsou vzhledem k poměru kvality s cenou nejpříznivější na trhu, Vám zdarma nabízíme službu srovnání cen ready-made s konkurencí a v případě, že byste obdrželi kvalitativně srovnatelnou a cenově výhodnější nabídku, jsme připraveni ji naší nabídkou cenově dorovnat! Zašlete nám prosím cenovou nabídku konkurence, po ověření ceny v poměru ke službám, Vás budeme kontaktovat s aktuální cenou. 

Poptávkový formulář

Nahoru