Jak byli naši klienti spokojeni ...

1029

firem jsme založili v roce 2021

1514

ready made společností jsme prodali v roce 2021

1108

firem jsme založili v roce 2022

1613

ready made společností jsme prodali v roce 2022

999 

firem jsme založili v roce 2023

1444

ready made společností jsme prodali v roce 2023

Vybrané reference

Pavel Hodinka

Se Simply Office jsme zakládali 3 s.r.o, jednání bylo rychlé a profesionální. Celý proces založení byl otázkou jedné schůzky, vše ostatní zajistilo Simply Office.

Pavel Hodinka
SPOLEČNÍK A JEDNATEL SPOLEČNOSTI SIMPLY APP S.R.O. www.simplyapp.cz
Jakub Dostál

Simply Office nám velmi pomohlo při založení naší první s.r.o. Navíc když nám vznikly neočekávané komplikace s registrací sídla naší firmy, bylo to právě Simply Office, které nám nabídlo své služby virtuálního sídla. Tuto službu používáme stále a jsme nadmíru spokojeni.

Jakub Dostál
JEDNATEL SPOLEČNOSTI KREDOLINE S.R.O. www.kredoline.cz
Ing. Filip Chrbját

Se službami Simply Office jsme už přes rok velmi spokojeni, především s rychlým informováním o příchozí poště a její snadné vyzvedávání.

Ing. Filip Chrbját
JEDNATEL SPOLEČNOSTI
www.fichr.cz
Mgr. Boris Lettrich

"Spoločnosť Simply Office nás pri zakladní našej spoločnosti LETArt music veľmi milo prekvapila profesionalitou a rýchlosťou s akou sme založili spoločnosť v priebehu pár hodín k našej  úplnej spokojnosti. Ponuka Simply Office je podľa nás veľmi široká a komplexná, čím naplní maximálne potreby firiem, ktoré chcú bez zbytočných časových prieťahov rozširovať svoju činnosť. Vrelo odporúčam ponuku služieb spoločnosti Simply Office."

Mgr. Boris Lettrich
konateľ LETart music s.r.o.  www.letart.cz
Jiří Vránek

"Se společností Simply Office, která nám vytvořila zázemí pro sídlo naší společnosti, jsme spokojeni díky jejich bezproblémovému jednání a rychlosti".

Jiří Vránek
jednatel společnosti FINEMO.CZ s.r.o. www.finemo.cz www.rentaznemovitosti.cz
Miroslav Krotil

Se společností Simply Office jsme zakládali dvě společnosti s.r.o. . Vše profesionálně nachystali a vyřídili a jednání bylo velice příjemné. Tímto bych rád pochválil a poděkoval celému kolektivu  společnosti Simply office v Brně.

Miroslav Krotil
Manažer společnosti AFK Prostějov City 2016 s.r.o. www.prostejov-city.cz
Michal Hlaváč

Zakládal jsem cestovku prostřednictvím Simply Office a nečekal jsem , že to bude tak rychlé a jednoduché. Stačila 1 návštěva a o zbytek se postarali a zařídili. Vřele  doporučuji.

Michal Hlaváč
jednatel společnosti Amazing Travel,s.r.o.  www.amazing-travel.cz
Petr Výborný

Se Simply Office s.r.o. spolupracujeme již několik let a je potřeba ocenit jejich profesionální služby. Vždy nám poskytnou nejvhodnější řešení přímo na míru a dle našich požadavků. Díky této spolupráci je náš byznys daleko jednodušší. S pozdravem 

Petr Výborný
jednatel společnosti Abacanta s.r.o. www.sro4you.cz
Holubová Tereza

„ Naše společnost využívá službu sídla firmy na adrese Rybná - Praha 1. S tímto je spojená služba zasílání skenu došlé pošty a jeho zasílání do emailu, což funguje velice obstojně. Při následném osobním vyzvedávání pošty je její předání rychlé, bez komplikací a přehledné.“ 

Holubová Tereza
asistentka jednatele společnosti Individual Car Service s.r.o.
Mike Holeksa

Společnost Simply Office mohu určitě doporučit. Potřeboval jsem založit firmu se sídlem v Praze. Před samotnou objednávkou služeb mi bylo vše důkladně vysvětleno a další postup byl ze strany Simply Office velice profesionální. Já jsem se pouze dostavil k podpisu zakladatelské listiny a vše ostatní zařídilo Simply Office. Založení proběhlo k mé maximální spokojenosti. S pozdravem a přáním hezkého dne 

Mike Holeksa
YourHouse CZ s.r.o. www.yourhouse.cz
Markéta Fryčová

Se simply office jsme založili společnost, využíváme jejich asistenční službu a velmi často i prostory k různým jednáním. Jsou vždy vstřícní, profesionální a nesmírně ochotní.
Je fajn mít partnery, na které je spoleh.

Markéta Fryčová
jednatelka společnosti DENICARLO s.r.o. www.weddingdesign.cz
Jaroslav Šíbl

Dobrý den, není nad kvalitní a dobře odvedenou práci! A to dobrý podnikatel může jen ocenit. A s čistým štítem mohu potvrdit že Simply Office s.r.o. se zaměstnanci jsou ti praví na svém místě! Profi spolupráce. S pozdravem 

Jaroslav Šíbl
jednatel společnosti PARTNER CORPS s.r.o. www.partnercorps.cz
Rudolf Müller

Se Simply Office jsem velmi rychle a jednoduše vyřešil sídlo naší společnosti. S jejich službami jsem doposud bez výhrady spokojen.

Rudolf Müller
jednatel společnosti FARA ON union s.r.o.
Ing Stanislav Jesenský

Zakladať so Simply Office obchodnú spoločnosť PURDOM s.r.o. bolo veľmi príjemnou skúsenosťou, ktorú odporúčam každému podnikateľovi, ktorý si chce založiť svoju obchodnú spoločnosť s.r.o. Konanie bolo rýchle ,bezproblémové a profesionálne. Prajem Simply Office veľa úspechov.
 

Ing Stanislav Jesenský
Konateľ PURDOM s.r.o.
Radek Farkaš

"Chtěl jsem poděkovat své (naší ) kanceláři Simply office. Jsem jejím klientem skoro už tři roky a v současné době mám založené tři firmy na této adrese.
A to jen proto že jejich služby jsou velmi slušné a neustále se rozšiřující v náš prospěch.
Vřele doporučuji."

Radek Farkaš
majitel kanceláří
Jiří Hort

„Se Simply Office naše společnost PIERO s.r.o. spolupracuje již druhým rokem a se servisem, přístupem s maximální orientací na potřeby a požadavky zákazníka jsme velmi spokojeni. Společnost Simply Office mohu jen doporučit.“ 

Jiří Hort
Executive Director www.piero.cz
Tomáš Hušner

"Když jsem se rozhodl podnikat, netušil jsem, kde mám začít. Stačil jediný email do Simply Office a za pár dní jsme u notáře zakládali s.r.o. s poskytnutým sídlem na Praze 1. O nic jsem se nestaral. Rychlé, profesionální, spolehlivé."

Tomáš Hušner
Společník a jednatel společnosti Oblekon Fashion s.r.o. www.oblekon.cz
Zdeněk Černý

Potřebovali jsme rychle a bez námahy založit s.r.o. Veškerá komunikace se Simply Office byla příjemná a pohotová. Za jednu schůzku u notáře je společnost Vaše a můžete si změnit i název.

Zdeněk Černý
společník a jednatel All4BnB s.r.o.
Radek Pertl

Se službami společnosti Simply Office jsme spokojen, především mám zkušenost, že jsou ochotni hledat a nalézt řešení, i když sami musí investovat, a získal jsme tak dojem, že je jejim vlastní politika “win/win”.
 

Radek Pertl
společnost Vectoro s.r.o.
Jiří Vydra

"Simply Office splnila vše, co jsme potřebovali. Rychlé založení firmy, ochotu poradit a kvalitu." 

Jiří Vydra
společník a jednatel společnosti Collective Bexeso s.r.o. http://www.bexeso.com
Michal Karafiát

Se Simply Office jsem zakládal již 2 společnosti a vzhledem pouze k pozitivním zkušenostem, profesionálnímu přístupu a hlavně slušnému jednání budu kdykoli v budoucnu zakládat případné další společnosti pouze se Simply Office, nemám důvodu hledat někoho jiného. 
Nejlepší cena, rychlé jednání, co více dodat, maximální spokojenost.

Michal Karafiát
Jednatel společností MK auto trading s.r.o. a Perpetuel s.r.o. www.mkauto.cz www.perpetuel.cz 
Jakub Lang

"S klidným svědomím můžeme Simply Office doporučit. Založení společnosti i následná spolupráce probíhá naprosto bez problému."

S pozdravem

Jakub Lang
jednatel společnosti Advero Group s.r.o. http://advero.cz/
Michaela Kaplanová

Z důvodu široké nabídky ready made společností jsme oslovili Simply Office, kde jsme nakoupili jednu s.r.o. a ve velmi krátkém čase již můžeme rozšiřovat naše podnikatelské a provozní aktivity. 
 

Michaela Kaplanová
Wholesale Director
Retail Business Conditions 
BIOOO.CZ
Pavel Kvapil

S firmou Simply Office nebyly žádné starosti kolem zakládání společnosti. Vše se vyřídilo rychle k naší spokojenosti.
 

Pavel Kvapil
jednatel společnosti Pizza Excellent s.r.o. 
http://www.pizzaexcellent.cz
Patrik Liščuk

Se Simply Office jsme zakládali s.r.o., jednání bylo rychlé a profesionální. Celý proces byl otázkou jedné schůzky, vše ostatní zajistilo Simply Office. 

Patrik Liščuk
jednatel společnosti Fox Agency s.r.o. www.fox-agency.cz 
Radim Martynek

"Jako náročný podnikatel jsem potřeboval zajistit sídlo společnosti velmi rychle. Nenapadlo mě, že to bude trvat jen 7 minut! Prostě SIMPLY OFFICE! Profesionalita ve službách, lidech, vstřícnosti …"

Radim Martynek
JEDNATEL AKADEMIE NEVŠEDNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ, S. R. O. www.akademie-vzdelavani.cz
Robert Vysloužil

"Od Simply Office jsme koupili hotovou firmu - zastáváme názor, že to důležité mají dělat profesionálové. Zároveň využíváme služeb sídla na adrese Lidická 19 v Brně, protože nemáme čas sedět v kancelářích a Simply Office se nám postará o kompletní správu došlé pošty."

Robert Vysloužil
JEDNATEL SPOLEČNOSTI BREIGORD S.R.O.  www.breigord.cz
Martin Simon, DiS.

"Simply Office nám poskytuje služby spojené s umístěním sídla naší společnosti, což je kromě poskytnutí prestižní pražské adresy hlavně správa pošty. Vždy o ní máme přehled a nic důležitého nám neunikne."

Martin Simon, DiS.
PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA DIALLOGUE ČESKÁ REPUBLIKA A.S.  www.diallogue.eu
Tomáš Sýkora

"Společnost Simply Office nám velmi pomohla, když jsme potřebovali udělat změny v zakladatelské listině. Díky nim vše proběhlo rychle, profesionálně a levně. Ušetřili nám mnoho starostí a času."

Tomáš Sýkora
MAJITEL SPOLEČNOSTI   www.dzsn.cz
Marie Zelená

"Založení naší společnosti se Simply Office bylo rychlé a jednání profesionální. Na jedné schůzce bylo vše vyřízeno a naše společnost byla založena bez sebemenších problémů. Od roku 2013 také k naší plné spokojenosti využíváme administrativního sídla od Simply Office.

Marie Zelená
MAJITELKA A JEDNATELKA ZELENA AGENCY S.R.O.  www.zelena-agency.cz
Petr Bláha

„Společnost s.r.o. jsme zakládali úplně prvně  a s Simply Office to byla opravdu hračka  za 3dny byla společnost hotová”
 

Petr Bláha
jednatel společnosti slevodar s.r.o.  www.slevodar.cz
Ing. Pavel Tocháček

Když jsem se rozhodnul koupit ready made firmu, zvolil jsem si právě Vaši společnost. Celý tento proces hodnotím po všech stránkách jako  profesionální a rychlý, jednání s vaší zástupkyní bylo velmi příjemné. S naprosto klidným svědomím bych Vaši firmu doporučil ke spolupráci.
 

Ing. Pavel Tocháček
www.tochacek.cz
Andrea Vladyková

Díky společnosti Simply Office jsme si mohli dovolit koupit s.r.o. s požadovanými parametry, které jsme potřebovali pro podnikání. Poradili nám, co vše potřebujeme zajistit k podnikání v oboru, který jsme chtěli. Nebyl problém změnit název, ani rozšířit předmět podnikání. Vše proběhlo profesionálně v přátelském prostředí a trvalo to i s návštěvou notáře necelé 2hodiny. Byli jsme velice mile překvapeni, když již po dvou dnech byla provedena změna v OR. Z naší strany je maximální spokojenost. 

Andrea Vladyková
jednatel společnosti Marcusnet s.r.o.
Antonín Srna

Při zakládání společnosti SECURITY CENTRUM s.r.o. a nasledující přechod z OSVČ jsem hledal pro mou společnost sídlo s nejlepší a  nejkvalitnější službou. Vsadil jsem proto na profesionály ze společnosti Simply Office s.r.o. a vyplatilo se . V nasledném čase se SECURITY CENTRUM s.r.o. stala finalistou soutěže firma roku 2016 Hlavního města Prahy.
Dne 19. října 2017 se společnost SECURITY CENTRUM stala oficiálně finalistou v prestižní soutěži Firma Roku 2017 . Děkujeme všem co nám věří že svou práci umíme dělat kvalitně:-)

 

Antonín Srna
majitel-jednatel SECURITY CENTRUM s.r.o.  www.securitycentrum.cz
Tomáš Kepl

"Doporučuji společnost Simply Office. Během jedné hodinové schůzky jsme zakoupili společnost s ručením omezeným. Veškeré podklady a dokumenty měli připravené a to včetně okamžité návštěvy notáře."

Tomáš Kepl
PRECIOUS STAR s.r.o.
Barbora Stoklásková

Pří zakládání s.r.o. jsme se rozhodli pro využití služeb Simply Office. Z časového nedostatku jsme potřebovali firmu založit co nejrychleji a proto jsme se rozhodli odkoupit tzv. Ready made společnost. Profesionalita, ochota a vstřícnost, které se nám od Simply Office dostalo nemá na českém trhu konkurenci. Díky Simply Office jsme mohli začít podnikat takřka ihned. Dále také využíváme službu virtuálního sídla se kterou jsme taktéž nad míru spokojení. Simply Office můžeme jedině doporučit. Ještě jednou Vám za Vaše služby mnohokrát děkuji.

Barbora Stoklásková
jednatelka Variety Invest s.r.o. www.varietyinvest.cz
Tomáš KOPP

Simply Office nám velmi pomohlo při založení naší první s.r.o. Celý proces byl otázkou dvou až tří krátkých telefonických rozhovorů a o zbytek se pak postaralo od A až do Z Simply Office. Jsme nad míru spokojení a ještě jednou Vám velké díky.

Tomáš KOPP
SMEKO-CNC s.r.o. www.smeko-cnc.cz 
Filip Janoštík

Simply Office nám pomohlo k založení ready made společnosti. Velice si vážíme jejich vstřícnosti a rychlosti s jakou vše vyřešili. Vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací. 
 

Filip Janoštík
Vauu bathrooms s.r.o. 
 Ing. Pavel Adam, Ph.D.

"S firmou Simply Office jsem byl spokojen. Zakládal jsem, s jejich pomocí, první s.r.o., při kterém mě "provedli" danou problematikou, a vyřídili za mě (s mojí součinností) vše potřebné. Vše bylo vyřízeno velmi rychle."

Ing. Pavel Adam, Ph.D.
jednatel společnosti OPTIMALIZACE BUDOV, s.r.o.
Jan Franek

„Se Simply Office jsem zakládal jednu s.r.o. Vše jsme vyřídili během jediného dne, bylo to naprosto profesionální, rychlé a bez starostí.
Mohu jenom doporučit.“
 

Jan Franek
Jednatel společnosti MDA technology, s.r.o.
www.mdatechnology.cz
Ing. Peter Lamanec

Všetko prebehlo veľmi rýchle a podľa očakávania. Ďakujeme. 

Ing. Peter Lamanec
UNIZDRAV CZ, s.r.o www.unizdrav.cz  www.unizdrav.sk
Soňa Ehartová

Simply Office s.r.o. nabízí tuto službu jako jednu z nejlevnějích na trhu. Po vyplnění poptávkového formuláře jsem byla téměř ihned kontaktována. K zajištění sídla mé společnosti stačil jeden telefonát, jeden vyplněný dotazník a jedna rychlá schůzka. Jednání bylo milé a rychlé, určitě doporučuji. 

Soňa Ehartová
Plošiny a lešení s.r.o. www.plosiny-leseni.cz
Ondra Gongala

Využili jsme služeb Simply Office s.r.o. díky mnoha pozitivním ohlasům a byla to správná volba – koupě readymade společnost byla skutečně jednoduchá, vše bylo rychle zařízeno a ve všem jste nám vyšli maximálně vstříc. Děkuji za Vaši profesionalitu!
 

Ondra Gongala
Cestovatelský portál www.MAHALO.cz
Jakub Hladký

Spolupráce při zákládání společností se Simply Office byla velmi profesionální. Mohu doporučit.
 

Jakub Hladký
jednatel FAHD s.r.o. www.fahd.cz
Marián Lukáčik

Ako klient zo Slovenska som zakladal obchodnú spoločnosť - cestovnú agentúru - v Českej republike. Napriek tomu nebolo potrebné cestovať do Prahy, všetko sme vybavili v Brne. Komunikácia prebehla rýchlo, seriózne a profesionálne. Stretnutie u notára v Brne so zástupcom Simply Office sa uskutočnilo v priebehu 3 dní od odoslania objednávky, nasledovala notárska zápisnica a rýchly zápis do Obchodného registra. Máme objednané sídlo Praha, Rybná ul., po doručení každej zásielky dostaneme emailom sken obálky, ktorú si môžeme vyzdvihnúť osobne alebo si ju môžeme nechať preposlať na inú adresu. Seriózny, rýchly a profesionálny prístup, služby za veľmi solídne ceny. Za nás maximálna spokojnosť. Ďakujeme a doporučujeme!
 

Marián Lukáčik
jednatel NejlevnějšíDovolená.cz, s.r.o.  www.NejlevnejsiDovolena.cz
David Krejča

Založení společnosti se Simply Office je opravdu jednoduché. Profesionální přístup a efektivní komunikace je znát při každém jednání. Vřele doporučuji!
 

David Krejča
Jednatel společnosti PAX Investments s.r.o. www.paxinvestments.cz
Jaroslav Dolníček

Společnost Simply Office = velmi rychle, profesionálně, ochotně, jednoduše,
milé a příjemné osobní jednání na pobočce v Brně s p. Fassmannovou

Děkuji a doporučuji všem
 

Jaroslav Dolníček
Jednatel společnosti Free Aqua s.r.o. www.freaqua-sro.cz

"Založení s.r.o. díky Simply Office proběhlo rychle a profesionálně. Úspora času a energie pro mne byla velice důležitá. Díky Simply Office s.r.o. jsem měl společnost založenou skoro okamžitě."
 

Radomír Sýkora

Od Simply Office s.r.o. jsem kupoval již založenou společnost s ručením omezeným. Vyřízeno během jedné schůzky, rychle a bez problémů, k mé naprosté spokojenosti. Mohu doporučit.  

Radomír Sýkora
jednatel
Tomáš Pavel Večeřa

Se společností Simply Office jsme byli absolutně spokojeni. Rychlost, rychlé a bezproblémové jednání, super cena.

Tomáš Pavel Večeřa
http://www.deicom.eu
Kristýna Aleksíková

Od společnosti Simply Office jsme koupili hotovou společnost. Byli jsme překvapeni rychlostí a profesionálním jednáním. Věškeré dokumenty byli již připravené a tak stačilo jen podepsat a dovysvětlit si pár drobností. Jsme velice spokojeni a jednání se Simply Office doporučujeme.

Kristýna Aleksíková
Jednatelka společnosti RATING STAR s.r.o. www.hausbotynapadu.cz
Ing. Petr Komínek

Se službami této společnosti jsem velmi spokojený. Opravdu rychlé vyřízení společnosti a bez starostí.
 

Ing. Petr Komínek
www.enlytech.cz
Ing. Patrik Pačuta

So službami Simple Office sme veľmi spokojní, preto sme cez nich založili tento rok ďaľšiu našu spoločnosť v Brne a takisto sme ich doporučili našim partnerom aj na Slovensku.

 

Ing. Patrik Pačuta
společník a jednatel
Filip Mráček

Profesionální přístup, dodržení domluvených termínů, rychlost celého procesu koupě ready made společnosti, to jsou pro nás důležité přednosti firmy Simply Office s.r.o. Byl jsem velice spokojen s vašimi službami. Za firmu

Filip Mráček
NEA Academy s.r.o.  www.neaacademy.cz
Bohdan Štěpánek

'Simply Office nás mile překvapilo rychlým přístupem, nutností jediné krátké a příjemné schůzky a vstřícností v řešení našich požadavků.'
 
 

Bohdan Štěpánek
www.premierfox.com 
Vít Libovický

Pro založení společnosti jsme rychle potřebovali sehnat sídlo. Dostali jsme doporučení na SimplyOffice a kontaktovali je. Celý proces proběhl bezproblémově a brzy jsme již měli nové virtuální sídlo na Praze 2. Rozhodně doporučujeme.

Vít Libovický
www.olch.cz
Ivo Rašín – jednatel společnosti

Simply Office nám pomohlo k založení ready made společnosti. Velice si vážíme jejich profesionálního přístupu s jakou rychlostí vše vyřešili.  Vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací s veškerým právním servisem. V sídle společnosti stačila pouze jedna návštěva a komplexní servis se založením ready made společnosti, společnost Simply Office zajistila sama.

Ivo Rašín – jednatel společnosti
Ľubomír Kováč

"Pro naší malou firmu bylo virtuální sídlo jediná možnost. Důkladně jsme si prošli nabídky a vybrali tu která z našeho pohledu nabízela nelepší podmínky a služby v pro nás dostupné cenové relaci."

Ľubomír Kováč
Jednatel Skupina Axé Capoeira s. r. o.
Nikola  Taragoš


Služby Simply Office s.r.o jsou dobře organizované a profesionálně řízené, naší společnosti daly příležitost k registraci svého sídla na prestižní adrese. Vzhledem k profesionálně poskytovaným službám jsme se rozhodli, znovu využít této osvědčené spolupráce, a v současné době jsme si na adresách této společnosti zaregistrovali další dvě sídla našich dceřiných společností. S přáním hezkého dne,

Nikola  Taragoš

Romodrom o.p.s. www.romodrom.cz

Tomáš Janeček

„U Simply Office využíváme virtuální sídlo. Založení a vyřízení všeho bylo velmi rychlé, snadné a od té doby není třeba nic řešit. S provozem jsem plně spokojen.“

Tomáš Janeček
Zakladatel a jednatel společnosti Profit Visions s.r.o. www.profit-visions.com

Bydlím mimo Prahu a podnikám v centru, kam se dopravuji autem. Chtěl jsem ušetřit na parkovací kartě, proto jsem se s pomocí Simply Office přihlásil k trvalému pobytu na Praze 1.

Bezděk

Se Simply Office jsem spolupracoval na založení zatím jedné společnosti s.r.o., a to nedávno, avšak i za tuto dobu projevila patřičnou profesionalitu ve svém oboru, vše probíhalo rychle, účelně, bez komplikací. Jejich služby mohu jen doporučit ostatním. Do budoucna je moje volba jasná. 

Michal Válek
jednatel společnost IP save s.r.o.

Se Simply Office jsme za své peníze dostali přesně to co jsme chtěli. Rychle a profesionálně. Nejlepší na tom je, že o nich prakticky nevím, protože fungují naprosto spolehlivě! S pozdravem

David Hesoun
jednatel společnost Cestující prasátka s.r.o.

Se Simply Office spolupracuji již přes rok a půl. Oceňuji profesionální a vstřícný přístup jak při zakládání, tak i následné právní úpravě firmy. S poskytnutými služby u Simply Office jsem maximálně spokojený - doporučuji.

Jan Pešek
jednatel společnosti LOGREAL s.r.o.

Naše společnost je klientem Simply Office Brno už 2 rokem. Jsme moc spokojeny službami, které používáme. Doporučíme spolupráci s Simply Office pro všechny nové společnosti nebo které šetři náklady na provozu sídla. Děkuji moc týmu v Brně za kvalitní prací, kterou dělají vždy s úsměvem a dobrou náladou. 

Anastasia Moroz
jednatelka společnosti VISUBAN s.r.o. http://www.VisubanGroup.com

Zkušenosti se Simply Office s.r.o. mám jen vynikající! Ochota, podpora a rychlost mě stále překvapuje! Mohu jen doporučit! 
Těším se na další spolupraci.

Petr Vozdecký
jednatel společnosti MIKBER s.r.o.

Při nákupu již založené společnosti jsem se rozhdl pro změnu názvu a připsání další živnosti. Se společností Simply Office to bylo naprosto jednochuhé a bez problémů. Naprosto profesionální jednání a bezproblémová komunikace.
 

David Šňupík
jednatel společnosti Rosalin s.r.o.

K firmě Simply Office jsem se dostal na doporučení svých obchodních partnerů. Vstřícnost, rychlost a profesionalita služeb této firmy mne velmi mile překvapila a rozhodně ji doporučím za svou osobu i dalším lidem. 
 

David Hlavička
Společník a jednatel společnosti REVENGE GROUP s.r.o. a SHADOW TRADE s.r.o.

So spoločnosťou Simply Office s.r.o. spolupracujeme už 2roky, pracovníci firmy boli vždy profesionálni a ochotní. 
S pozdravom

Mgr. Peter Halmo
Konateľ AGENTURA KREATIVA s.r.o.

Koupil jsem od Simply s.r.o., bezproblémová kominukace, doporučuji spolupráci.

Jan Špinar

U Simply Office jsem byl příjemně překvapen tím, že i za velmi přijatelné ceny poskytují vysoce kvalitní služby. Jejich přístup je profesionální a vstřícný. 

Martin Schwarz

Profesionální a rychlé jednání.Mohu doporučit.Nyní už jen úspěch v podnikání.
 

Martin Galko

Využili jsme možnosti kompletního servisu Simply Office s.r.o. spojeným se sídlem společnosti zejména z důvodu podnikání v celé ČR a nutnosti mít bezproblémový příjem poštovních zásilek, přičemž vše probíhá k naší plné spokojenosti.   
 

Přemysl Růžička

Při koupi ready made s.r.o. u společnosti Simply Office jsem neměl sebemenší problém s vyřízením veškeré nezbytné dokumentace, které úřady vyžadují. Vše bylo tak, jak tato společnost slíbila a vše jsem mohl vyřídit online bez nutnosti sjednání schůzky. Velmi bych ocenil služby paní, která pracuje na infolince u této společnosti, neboť mi pokaždé zodpověděla mé dotazy a vše mi tak pomohla vyřídit.

S pozdravem 

Ing. Tomáš Krejsa

Za firmu RZ FERRYMAX s.r.o. mohu říci že spoluprace se ,,Simply Office s.r.o.,, byla jednoduchá a přitom velmi profesionální. Pomoc a vstřícnost pro ně není problém.
Budu nadále využívat.  S pozdravem

Zbyňek Oujeský
jednatel společnosti RZ FERRYMAX s.r.o.

"Vybral jsem si od ready made společnost od Simply Office s.r.o. a rozhodně nelituji. Příznivá cena, rychlé a vstřícné jednání – to vše jsem zažil na vlastní kůži. Děkuji Vám."

Pavel Pospíšil
MAJITEL A JEDNATEL GREEN TRANS S.R.O.   www.taxijaromer.eu

Společnost jsem zřizoval s pomocí Simply Office a díky příjemnému a profesionálnímu jednání paní Kateřiny Fassmannové vše proběhlo bez problémů. Perfektně připravená dokumentace zajistila, že jednání se odehrálo pouze na jedné schůzce a velmi rychle.
Vše ostatní pak zajistilo Simply Office.
 

Jiří Mrnuštík
společník a jednatel společnosti Free Horizons s.r.o.

Společnost Simply Office založila s.r.o. při jedné schůzce, nemusel jsem se o nic starat a měl přehled, kdy vše bude vyřízené, jak dále s finančním úřadem či dph atd., tudíž hodnotím jednání Simply Office jako rychlé, přímé a především přínosné. Za sebe mohu tedy doporučit.

Jaroslav Brož
K.J. speranza s.r.o.

Společnost Simply Officce zakládala naši novou firmu. Již nabídka rozsahu služeb na jejich vebových stránkách nás zaujala.
Oceňujeme profesionální přístup, rychle a konstruktivní jednání. Nemuseli jsme nic zařizovat krom vlastní účasti k podpisu smluv.

Anna Hájková
jednatel společnosti Sauber, s.r.o.

Se společností Simly office jsme byli velice spokojení, rychlé, vstřícné a velice ochotné jednání. Můžeme doporučit. Ještě jednou děkujeme.

Manželé Doušovi
Restaurant U Doušů s.r.o. 

Založení společnosti a veškeré s tím spojené náležitosti se stávají se Simply Office jednoduchým procesem. Rozhodně vašich služeb ještě několikrát využiju.

Štěpán Kulovaný
zakladatel společnosti RaenPol Invest s.r.o

Se službami  společnosti Simply Office jsem byl nadměrně spokojený, doporučují všem obchodníkům na území ČR.

Tibor Plónický

S poskytnutými službami jsem byl velmi spokojen, na počátku mi velmi vstřícně poradili ohledně prokury a dalších mých „výmyslů“, a když jsem si ujasnil, co vlastně chci, tak to pak bylo velmi rychlé – druhého dne jsme napodepisovali dokumenty a já jsem ještě ten den uzavřel první obchodní smlouvu. 

Pavel Hájek
jednatel společnosti PROPERTY TIME s.r.o.

Se službou jsem byl maximálně spokojen, vše proběhlo velmi rychle a bez problémů. Paní Kufová byla velmi příjemná a ochotná. Děkuji
 

František Novák
jednatel společnosti FSGN s.r.o.

Spolocnost Simply Office zakladala aj moju novu  firmu.Vsetko prebehlo velmi rychlo v podstate na jednom stretnuti.Profesionalny servis,vystupovanie zo strany pracovnikov firmy na vysokej urovni a najlepsia cena sluzieb v Ceskej republike.Vrelo odporucam.

Erik Marcin
Garage Palluzzi s.r.o.

Se službami společnosti Simply Office jsem byl opravdu spokojen. Perfektně odladěné podklady před finální schůzkou, během ani né hodinové schůzky v sídle společnosti Simply Office vše doladěno a zadministrováno. Následně jsem obdržel veškeré dokumenty ve stanovených termínech.
Mohu jen doporučit.
 

Ing. Miroslav Kmoníček
jednatel FRIDAY CREW s.r.o.

Krásný den, děkuji majiteli a personálu společnosti Simply Office za profesionální služby a přístup. Zejména slečně Žanetě Kufové, která se svým milým úsměvem, ochotným přístupem a přirozenou inteligencí vždy vyřeší mé záležitosti ohledně pravidelného zasílání a skenování pošty z mého sídla společnosti zde v Praze 1, Rybné ulici. Žaneta velmi přispěla k mému rozhodnutí prodloužit smlouvu se Simply Office i do dalších let! Jako majitelka vzdělávací společnosti LURASA s.r.o. jsem v neustálém kontaktu s lidmi – se svými spolupracovníky, klienty a jejich zaměstnanci. Proto vím, jak těžké je dnes najít schopné a zodpovědné lidi. V Simply Office je najdete!

Lucie Špreňarová
Jednatelka společnosti LURASA s.r.o.

 V roce 2017 jsme zakládali společnost a vybrali jsme si společnost Simply Office. Jednání ze strany společnosti bylo vstřícné a velmi rychlé. Všechny dokumenty byly připraveny dle původní dohody. Založení společnosti nás celkově stálo 60 minut času.
 

Ing. Vít Vašíček

“Společnost Simply Office jsem oslovila pro zjednodušení procesu založení s.r.o., ale také pro potřebu správy sídla mého (OSVČ) i firmy. Ušetřila jsem si obrovské množství vzácného času a odměnou dostala naprosto bezchybnou komunikaci a profesionální přístup. Mám radost, že se starají i o moji poštu, protože jsem pracovně každý den někde jinde a její příjem byl pro mne doposud velmi komplikovaný."
 

Eliška Vyhnánková

"Společnost Simply Office můžeme jedině doporučit. Potřebovali jsme rychle a co nejjednodušeji založit s.r.o. a Simply Office nám ve všem vyšlo vstříc. Během 2 dnů jsme domluvili schůzku, během jedné schůzky se podepsala zakladatelská listina a o zbytek se již postarala Simply Office. Založení nemohlo proběhnout lépe. Děkujeme!" 

AutoEET s.r.o. www.autoeet.cz

„U společnosti Simply Office s.r.o. jsem kupoval ready made společnost s ručením omezeným. Přístup všech byl velmi profesionální a celý proces proběhl naprosto bezproblémově k mé úplné spokojenosti v rámci jediné schůzky. Skutečně platilo „Vaše společnost snadno a rychle.“

Lukáš Sommer
jednatel KOELETYS s.r.o.

Se Simply office jsem zakládal svou první společnost. Jednání byl rychlé, profesionální a ve všem se mi snažili vyjít vstříc. Děkuji za vaše služby.

Jan Kolowrat

Vzhledem k rychlé potřebě založit firmu, jsem využil společnost Simply office s.r.o.. Byl jsem opravdu překvapen s jakou jednoduchostí, rychlostí a profesionálním přístupem jsem byl obsloužen. Vše proběhlo během půl hodiny a to i včetně podpisů u notáře. Takhle si představuji výborné služby, které se nebojím doporučit.

Jan Přibyl
Merceros s.r.o.

Se Simply Office bolo rychlé, příjemné jednání, vše srozumitelné a opravdu vše v pořádku. Mohu doporučit. S pozdravem

Helena Lindová
Jednatelka

So spolocnostou Simply Office mam uzatvorenu zatial iba  jednu zmluvu a som maximalne spokojna. Uvodne jednania prebehli cez email a nasledne osobne. Vsetko prebehlo bez problemov a stretla som sa s ustretovostou, nakolko som z inej krajiny a dochadzanie je obtiazne - hlavne casovo. Nasledne spracuvavanie posty a inych dokumentov je promptne a komunikacia je rychla a presna. Vynikajuca spolupraca. S pozdravom a prianim pekneho dna,

Mgr. Zuzana Kapová
Pharm Trade Services, s.r.o.

S predajom s.r.o. sme boli spokojní - všetko fungovalo tak ako malo. Celá transakcia prebehla rýchlo a bez problémov. Ďakujeme

Jaroslav Vavrica

DVD REC s.r.o.

Vaší službu jsem použil osobně několikrát a doporučil ho obchodním partnerům a známým. Vaší balíček služeb bylo vždy nejvýhodnější ve srovnání s konkurenci. Kolegové byli vždy velmi ochotní, celý proces (od prvotního kontaktu až k zápisu firmy do obchodního rejstříku) byl bleskově rychlý a bez problémů. S pozdravem 

Ing. Thanh N. Nguyen, MBA
www.gokasa.cz

Služby Simply Office s.r.o. jsou na výborné úrovni, vše funguje rychle a bez potíží, výborná je osobní komunikace. Klientům už zakládáme společnosti výjimečně, doporučujeme jim využít služeb Simply Office, je to rychlejší i levnější.  

JUDr. Libor Petříček - advokát
www.aklp.cz

Chtěl bych poděkovat za profesionální přístup společnosti Simply Office. Vše je řešeno, dle požadavků a profesionálně. .

Miroslav Pacovský
LUMIPA Trade s.r.o.

Služby Simply Office rád doporučuji. Rychlé, srozumitelné, korektní.

Libor Václavík
Item Factory s.r.o.

Potreboval som si zalozit firmu v CR. Cez internet som oslovil 3-4 spolocnosti ktore sa zaoberaju danou problematikou. Hned na druhy den sa mi ozvali zo spolocnosti Simlyoffice, vysvetlili mi co je pre mna potrebne a ako to v CR vsetko funguje. Dohodli sme si podmienky a termin stretnutia. Prisiel som na stretnutie, podpisal som par papierov, zaplatil som, isli sme ku notarovi a do jedneho dna som bol konatelom ceskej spolocnosti .) vyborna spolupraca! S úctou

Robert Mach

Se Simply Office jsme dokázali založit společnost do 2. týdnů.  Následně, pouze s jedním setkáním, jsme založili další 2 společnosti. Komunikace byla profesionální, rychlá a nápomocně strukturovaná - spolupráci doporučuji.

Matěj Boruta
Leverage Technology a.s. www.leverage-t.com

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru