Kdo jsme, jaké jsou naše vize a cíle

NAŠE VIZE A CÍLE

  • Poskytovat vždy nejlepší služby za nejlepší možnou cenu.

  • Nabízet klientům vždy něco navíc oproti konkurenci.

  • Ulehčovat klientům start podnikání a šetřit jim jak jejich čas, nervy, tak samozřejmě i finanční prostředky.

  • Těm, kteří už podnikají, pomáháme s urychleným startem jejich nových projektů.

  • Budovat tým naprostých profesionálů ve svém oboru, kteří budou umět klientům vždy poskytnout co nejlepší a nejprofesionálnější servis.

  • Používat vždy ty nejmodernější technologie, které usnadňují život jako našim zaměstnancům, tak klientům.

  • Nabízet moderní a příjemné zázemí pro jednání našich klientů a to vždy ve vlastních prostorech.

  • Být seriózním poskytovatelem služeb.

  • Být seriózním partnerem našich klientů, na kterého se budou moci vždy spolehnout

  • Chceme být největším poskytovatelem služeb v oboru, což se nám momentálně daří…

 

KDO JSME

Simply Office s.r.o. je společnost se základním kapitálem 2 000 000 Kč, stoprocentně vlastněná českým majitelem. Naším vlastníkem tedy není žádná offshore společnost s anonymním majitelem a sídlem v daňovém ráji, ale skutečný člověk, jehož lze v případě potřeby kontaktovat. Své sídlo máme v objektu, který vlastníme. Veškeré daně také odvádíme v ČR, kde také podporujeme několik nadací jako je např. Centrum Paraple, nadační fond Českého rozhlasu a jeho projekt Světluška, nadace Dobrý Anděl a další.

Výše uvedené skutečnosti přináší našim klientům maximální  možnou záruku kvality a profesionálního přístupu týmu lidí, kteří mají zkušenosti se stovkami prodejů či založení firem na klíč.Díky velkému množství zakládaných a prodaných ready made společností Vám také můžeme vždy garantovat tu nejnižší možnou cenu na trhu. A to i se zárukou toho, že pokud někde najdete cenu nižší, tak my Vám cenu vždy dorovnáme a ještě Vám dáme dodatečnou slevu.

Od roku 2012 se specializujeme na prodej ready made s.r.o., zakládání s.r.o. pro klienty na klíč a poskytování sídel, včetně služeb administrativní kanceláře. Společnost vznikla okolo týmu lidí, kteří se touto problematikou zabývají od roku 2004. Od roku 2012 jsme založili a prodali více než 2 500 ready made společností, a založili pro naše klienty více než 1 000 s.r.o. na míru. Tato čísla stále rostou. Zjednodušili jsme tak začátek podnikání velkému množství podnikatelů. Uvedená čísla nás řadí na špičku v oboru v České republice.

Sídla pro společnosti našich klientům poskytujeme na nejprestižnějších adresách v ČR v Praze 1 – Starém Měste, Praze 2 - Vinohradech, Brně – Střed a Ostravě. Vždy ve vlastních nově rekonstruovaných Office housech s perfektním a moderním zázemím, které je ve formě zasedacích místností k dispozici i našim klientům. Všichni naši klienti jsou označeni přímo na budově sídla dle zákona. Na všech adresách je v provozu recepce s asistentkou a klienti tak nemají problém s tím, když je někdo chce kontaktovat, pokud si to přejí.

NÁŠ TÝM

Naše  týmy zkušených specialistek se Vám budou rádi věnovat na našech čtyřech pobočkách - Praha 1, Praha 2, Brno a Ostrava. Na každé naší pobočce naleznete specialisty na zakládání a převody obchodních společností i specialistky na poskytnutí sídel a trvalých pobytů. 

 Týmy administrativních pracovnic na pobočkách se starají i o kompletní správu sídel o poštu stávajících klientů na Praze 1, Praze 2, v Brně i Ostravě. V rámci ostravského týmu také působí oddělení Back Office a Fakturace a správy pohledávek. Na pobočce v Brně se nachází také call centrum společnosti.

PODPORUJEME

Nadační fond Českého rozhlasu Světluška
Dobrý anděl, nadace

NADAČNÍ FOND ČESKÉHO

ROZHLASU SVĚTLUŠKA

DOBRÝ ANDĚL, NADACE

Centrum Paraple, o.p.s.

CENTRUM PARAPLE, O.P.S.


Poptávkový formulář

Nahoru