Poskytnutí trvalého pobytu či trvalého bydliště

Máte problém se získáním trvalého pobytu na seriózní adrese? I když nepodnikáte, je velice nedůvěryhodné, jestliže umístíte svůj trvalý pobyt třeba na sídlo Městského úřadu.

Víme, že do podobné situace se dostává stále více lidí. Pokud třeba bydlíte v pronájmu, nemusí vám majitel udělit souhlas s trvalým bydlištěm. V takovém případě můžete přijít o mnohé výhody, jako třeba parkování nebo přístup dětí do školky. Nebo máte obavu z návštěvy exekutora? I pro takový důvod máme pochopení.

Nabízíme vám umístění trvalého pobytu na prestižní adrese v 

  • Praze 1, ul. Rybná 716/24, 110 00 nebo 
  • Brně, ul. Lidická 700/19, 602 00

Tuto službu lze poskytnout pouze občanům ČR.

Co pobytem v Praze či Brně získáte?

  • důvěryhodnou adresu trvalého bydliště
  • přístup do pražských/brněnských školek, škol, nemocnic a k dalším službám
  • možnost získání parkovací karty pro oblast Prahy 1 nebo centra Brna
  • cena jen 500 Kč/měsíc, platba nejméně na 1 rok dopředu (6.000,- Kč bez DPH = konečná cena DPH se neúčtuje), při podepsání smlouvy na 24 měsíců cena 417 Kč / měsíc (10.000,- Kč bez DPH = konečná cena DPH se neúčtuje)
  • parkovací karty v Praze 1 - nerezident zaplatí za rok 36 000 Kč, jako rezident zaplatí -  právnická osoba 12 000 Kč za první kartu/rok a 36 000 Kč za každou další, fyzická osoba platí jen 1200 Kč za první kartu /rok  a 14 000 Kč za další kartu. Více na: doprava a parkování v Praze 1

Objednat

 

poskytnutí sídla společnosti v Brně poskytnutí sídla firmy a spoelčnosti v Brně

Jste OSVČ?

Na základě změny Trvalého bydliště může v evidenci Živnostenského rejstříku dojít automaticky i ke změně sídla společnosti na adresu shodnou s Trvalým pobytem. Tato adresa však může být do ŽIVNOSTENSKÉHO REJSTŘÍKU zapsána jako Vaše sídlo jen s naším souhlasem – platnou smlouvou o nájmu. Bez této smlouvy by byla naše adresa spojována s Vaším podnikáním bez našeho souhlasu a právního podkladu - smlouvy.

Proto Vám nabízíme možnost umístění sídla na stejné adrese jako trvalý pobyt. Cena za služby je oproti jiným klientům zvýhodněna (program BASIC na 12 měsíců na stejné adrese (Praze 1, BRNO)  jen za 99,- bez DPH měsíčně  oproti běžným 299,- bez DPH měsíc). Výhodou je veškeré zázemí virtuálního sídla s přebíráním pošty včetně doporučené.  Více o poskytovaných službách zde.

Pokud nebudete chtít využít služeb umístění sídla Vašeho podnikání na naší adrese, je třeba osobně navštívit příslušný živnostenský úřad a zajistit zapsání sídla Vašeho podnikání na jinou adresu.

Pokud jste OSVČ s pozastaveným živnostenským listem a v budoucnu svůj živnostenský list obnovíte, mějte na paměti, že jste povinen/a nám tuto skutečnost sdělit a sídlo OSVČ za výhodných podmínek zajistit na naší adrese či přesunout na adresu jinou. 

Objednat

Co musíte udělat? Kontaktovat nás!

  • volejte na tel. 777 939 963
  • pište na e-mail: info@simplyoffice.cz
  • vyplňte a odešlete poptávkový formulář

 

O problematice trvalého pobytu píšeme na našem blogu:

Nahoru