Změňte trvalé bydliště a čerpejte výhody

17.02.2016

Ať už podnikáte nebo ne, působí velmi nedůvěryhodně, pokud máte adresu například na městském úřadě. Nedaří se vám z jakéhokoli důvodu získat trvalé bydliště na lukrativním místě? Pomůžeme vám.

Otevřete si nové možnosti

Změnou trvalého bydliště dosáhnete na řadu výhod. V první řadě získáte důvěryhodnou adresu. V hlavním městě se konkrétně jedná o adresu na Praze 1, ulice Rybná 716/24. V Brně je to ulice Lidická 700/19. S trvalým bydlištěm na jedné z uvedených adres se vám otevře řada možností a výhod, které vám dříve či později přijdou vhod. Máte děti? Díky nové adrese je bez potíží přihlásíte do místní mateřské školky nebo školy. Jezdíte za klienty do centra? Parkovací kartu na modrou zónu si vyjednáte za zvýhodněných podmínek. V místě bydliště můžete volit nebo si zažádat o sociální dávky či příspěvky. 


Využijte komfortní zázemí

Podnikáte? Adresu trvalého bydliště můžete využít zároveň jako virtuální sídlo své společnosti. Shodnou adresu trvalého bydliště a sídla firmy oceníte především díky dalším možnostem, které se před vámi otevřou. Na virtuálním sídle je pro vás přichystané perfektní zázemí. Získáte místo se zajištěnou recepcí, kam vám bude chodit pošta. U recepční vám vaši návštěvníci mohou zanechat vzkaz. V sídlech najdete i plně zařízenou zasedací místnost a kanceláře, včetně nezbytného vybavení jako je kopírka s tiskárnou. 

 

Udělejte 1 krok ke změně

Vaše nová adresa může být zapsána zároveň jako sídlo společnosti pouze se souhlasem poskytovatele. Pro tuto změnu budete potřebovat platnou nájemní smlouvu. Stačí pouze zatelefonovat, napsat e-mail nebo poslat poptávkový formulář a nová adresa na lukrativním místě může být vaše. 

 

Přečtěte si také:

 

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Nahoru