Založení sídla společnosti v roce 2016

03.12.2015

Při zakládání společnosti je stále oblíbenějším trendem pronájem virtuálního sídla. Jednu adresu si zároveň pronajímá více podnikatelů či firem se všemi jeho výhodami. Proč je virtuální sídlo chytrou volbou a jaké legislativní změny se k němu pojí v roce 2016? 

Podnikejte snadněji

V roce 2016 by mělo dojít k změnám týkajících se zakládání s.r.o. Budou se snižovat poplatky u notáře za zápis společnosti do obchodního rejstříku. Toto nařízení vzešlo ze strany Evropské unie směrem k členským zemím, ale stále není jisté, kdy v ČR vlastně začne platit. Při zapsaní společnosti do obchodního rejstříku musíte uvést také sídlo vaší společnosti. To je jedna z položek, na které můžete ušetřit finance.

 

Co získáte s virtuálním sídlem?

Virtuální sídlo představuje ideální řešení pro fyzické i právnické osoby a jeho měsíční pronájem je levný. Sídlo si pronajmete pouze na dobu, kterou skutečně potřebujete. Ihned po podepsání smlouvy vám poskytovatel zapíše virtuální sídlo do obchodního rejstříku.

 

Jaké výhody s virtuálním sídlem získáte?

  • Budete mít k dispozici prostory, na které vám bude docházet pošta.  
  • Obchodní partneři i zákazníci více věří firmám, které uvádějí sídlo na prestižní adrese ve velkých městech. Zároveň tím zvýšíte šanci, že s vámi začnou obchodovat.
  • Sídlo vám přijde vhod, především pokud s podnikáním začínáte a chcete co nejvíc minimalizovat náklady s ním spojené. Vyjde vás určitě levněji než pronájem či koupě kancelářských prostor.
  • V dnešní době se podnikatelé často věnují online podnikání. Z tohoto důvodu je pořizování kamenné kanceláře zcela zbytečné a finančně zatěžující.

 

Pořiďte si ready-made společnost 

Pokud chcete mít při zakládání společnosti naprostou jistotu, že vše proběhne přesně podle legislativy, kupte si již existující ready-made společnost. Taková společnost je zcela bez pohledávek i závazků. Nemusíte se tak prakticky o nic starat, veškeré právní záležitosti přizpůsobí poskytovatel aktuální legislativní situaci a podnikat začnete druhý den po podepsání smlouvy. Ke společnosti samozřejmě neodmyslitelně patří i sídlo, které je uvedené v obchodním rejstříku. Získáte tak právní jistotu, nejvýhodnější cenu a nic si nemusíte složitě zařizovat sami. Pořiďte si vlastní firmu s virtuální kanceláří a podnikejte chytře.

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru