Ceny ostatních služeb

Pevná linka s přesměrováním

Pevná telefonní linka s unikátním pražským nebo brněnským telefonním číslem s přesměrováním na telefon klienta, cena 249,-/měsíc bez DPH.  Minimální doba uzavření smlouvy na 12 měsíců.

Platba na rok 249 Kč/měsíc bez DPH

 

Objednat

 

Externí správa datové schránky

Externí správa datové schránky (zasílání obsahu na mail klienta v pdf, info formou sms) za 249,-/měsíc bez DPH. Minimální doba uzavření smlouvy na 12 měsíců.

Platba na rok 249 Kč/měsíc bez DPH

 

Objednat

 

Poskytnutí trvalého pobytu v Praze nebo Brně

Máte problém se získáním trvalého pobytu na seriózní adrese?

Nabízíme vám umístění trvalého pobytu na prestižní adrese v 

  • Praze 1, ul. Rybná 716/24, 110 00 nebo 
  • Brně, ul. Lidická 700/19, 602 00

Tuto službu lze poskytnout pouze občanům ČR.

Pro OSVČ s trvalým pobytem na naší adrese možnost umístění sídla na stejné adrese jako trvalý pobyt. Cena za služby je oproti jiným klientům zvýhodněna (program BASIC na jeden rok na stejné adrese (Praha 1, Brno)  jen za 99,- bez DPH měsíčně oproti běžným 299,- bez DPH měsíc). Výhodou je veškeré zázemí virtuálního sídla s přebíráním pošty včetně doporučené.  Více o poskytovaných službách například zde.

 Co pobytem v Praze či Brně získáte?

  • důvěryhodnou adresu trvalého bydliště
  • přístup do pražských/brněnských školek, škol, nemocnic a k dalším službám
  • možnost získání parkovací karty pro oblast Prahy 1 nebo centra Brna
  • cena již od 250 Kč/měsíc,  konečná cena DPH se neúčtuje)
  • parkovací karty v Praze 1 - nerezident zaplatí za rok 36 000 Kč, jako rezident zaplatí -  právnická osoba 12 000 Kč za první kartu/rok a 36 000 Kč za každou další, fyzická osoba platí jen 700 Kč za první kartu /rok  a 14 000 Kč za další kartu. Více na:doprava a parkování v Praze 1
  • více informací a kompletní ceník zde
    100% GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY, ŽÁDNÉ KAUCE A SKRYTÉ POPLATKY Pro ověření skutečnosti, že naše služby jsou vzhledem k poměru kvality s cenou nejpříznivější na trhu, Vám zdarma nabízíme službu srovnání cen ready-made s konkurencí a v případě, že byste obdrželi kvalitativně srovnatelnou a cenově výhodnější nabídku, jsme připraveni ji naší nabídkou cenově dorovnat! Zašlete nám prosím cenovou nabídku konkurence, po ověření ceny v poměru ke službám, Vás budeme kontaktovat s aktuální cenou.

Poptávkový formulář

Zavoláme Vám zpět
Chat on WhatsApp
Nahoru