Založení společnosti s ručením omezeným

503

firem jsme založili v roce 2015

244

firem jsme založili v roce 2016

Proč založit s.r.o. na přání

 1. Levnější vstupní náklady - platíte správní poplatky a notářský zápis
 2. Klient je prvním vlastníkem a případně i jednatelem společnosti s ručením omezeným
 3. Společnost obsahuje všechny specifika požadovaná klientem:
  • název společnosti,
  • adresa sídla společnosti, 
  • strukturu statutárních orgánů, 
  • individuální znění společenské smlouvy atd.
 4. Společnost je zapsána za cca 2 týdny (vlastní kapitál klienta), v případě zapůjčení základního kapitálu 3 týdny
 5. Dle nového zákona možnost volby základního kapitálu společnosti již od 1,-
 6. Možnost za drobný příplatek založit bez vlastního kapitálu
 7. Možnost založení na základě plné moci 
 8. Novinky o zakládání s.r.o. si přečtěte v našem novém článku.
 9. Máme pobočku v Praze a Brně, nemusíte tedy jezdit daleko. Pokud chcete například společnost se sídlem  v Praze, ale jste z Moravy, můžete navštívit naši pobočku v Brně.
 10. Možnost založení s tichým společníkem - Tiché společenství může být uzavřeno na dobu určitou i neurčitou, podíl tichého společníka může být stanoven v jednotné výši po celou dobu trvání tichého společenství nebo může být stanoven pro každý rok v jiné výši. Vždy však musí být jeho výše dohodnuta předem. Rovněž není možné uzavřít tiché společenství s tím, že jako podíl na zisku mu náleží určitá minimální částka s případným bonusem za vysoký zisk. Podíl společníka musí být vždy podíl. Více informací zde.

Podrobnosti k celému nákupu společnosti najdete v naší poradně.

Cena společnosti s ručením omezeným s Vaším základním kapitálem

Cena založení společnosti s. r. o. při objednání sídla společnosti Praha 1, Praha 2 nebo Brno  a to min. na 24 měsíců s platbou na celé období dopředu

8.900 Kč bez DPH *

Cena založení společnosti s. r. o. bez dalších služeb 12.900 Kč bez DPH **

* Cena s DPH je 9.992,- + cena za sídlo dle zvolené délky kontraktu v minimální délce 24 měsíců  a více s platbou na celé období dopředu v den návštěvy notáře. Ceny za sídlo již od 199,-bez DPH měsíc. Více čtěte zde

 ** Cena s DPH je 14. 832,- , je konečná a není podmíněna dalším nákupem nebo využitím služeb.


Objednat

Cena společnosti s ručením omezeným s naším základním kapitálem

Založení společnosti s požadavky klienta naší společností, po jejím zapsání do Obchodního rejstříku převedeme společnost na klienta a podáme návrh na zápis změn do Obchodního rejstříku.

Cena založení společnosti s. r. o. při objednání sídla společnosti Praha 1, Praha 2 nebo Brno a to min. na 24 měsíců s platbou na celé období dopředu

11.900,- bez DPH* / **
Cena založení společnosti s. r. o. bez dalších služeb 15.900,- bez DPH*

* Cena je konečná, DPH se neúčtuje.Cena je uvedena včetně vyřízení a správního poplatku za soubor 80ti volných živností. S naším základním kapitálem je možné založit pouze společnost s jedním jednatelem a jedním společníkem. Více společníků dle domluvy a individuálně stanovené ceny. Cena založení s naším kapitálem zahrnuje základní kapitál do výše 200 000 ,-.  V případě, že klient požaduje vyšší základní kapitál, je to možné za příplatek 3000,-  bez DPH za každých započatých 200 000,- .

 ** + cena za sídlo dle zvolené délky kontraktu v minimální délce 24 měsíců  a více s platbou na celé období dopředu v den návštěvy notáře. Ceny za sídlo již od 199,-bez DPH měsíc. Více čtěte zde.

Ready-made či založení s.r.o. s tichým společníkem (příplatek k ceně ready-made či založení s.r.o.) 2000 Kč bez DPH*

*Tiché společenství může být uzavřeno na dobu určitou i neurčitou, podíl tichého společníka může být stanoven v jednotné výši po celou dobu trvání tichého společenství nebo může být stanoven pro každý rok v jiné výši. Vždy však musí být jeho výše dohodnuta předem. Rovněž není možné uzavřít tiché společenství s tím, že jako podíl na zisku mu náleží určitá minimální částka s případným bonusem za vysoký zisk. Podíl společníka musí být vždy podíl. Cena je za přípravu dokumentace pro konkrétního klienta (který nemusí být na schůzce přítomen) a kompletní poradenství v této věci. Více zde.


Pro ověření skutečnosti, že naše služby jsou vzhledem k poměru kvality s cenou nejpříznivější na trhu, Vám zdarma nabízíme službu srovnání cen ready-made s konkurencí a v případě, že byste obdrželi kvalitativně srovnatelnou a cenově výhodnější nabídku, jsme připraveni ji naší nabídkou cenově dorovnat! Zašlete nám prosím cenovou nabídku konkurence, po ověření ceny v poměru ke službám, Vás budeme kontaktovat s aktuální cenou.

Objednat

Sídlo společnosti na Praze již od 199,-/měsíc

 • K ready-made společnosti Vám nabízíme i možnost umístění sídla na naší adrese na Praze 1 - Staré Město v těsné blízkosti Palladia, Kotvy či Burzy cenných papírů Praha - cena již od 199,- / měsíc nebo Prahu 3 již od 249,- / měsíc

Sídlo společnosti v Brně již od 199,-/měsíc

 • K ready-made společnosti Vám nabízíme i možnost umístění sídla na naší adrese v Brně - Lidická 700/19, 602 00 Brno, naproti Městskému divadlu Brno, 2 min. chůze od zastávky „Antonínská“ tramvaje číslo 1 a 6 , 7 min chůze od Národního divadla Brno, parkování možné v garážích Hotelu Slovan - cena již od 199,- / měsíc.
 • čtěte vice k poskytnutí sídla společnosti
100% GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY, ŽÁDNÉ KAUCE A SKRYTÉ POPLATKY

Pro ověření skutečnosti, že naše služby jsou vzhledem k poměru kvality s cenou nejpříznivější na trhu, Vám zdarma nabízíme službu srovnání cen ready-made s konkurencí a v případě, že byste obdrželi kvalitativně srovnatelnou a cenově výhodnější nabídku, jsme připraveni ji naší nabídkou cenově dorovnat! Zašlete nám prosím cenovou nabídku konkurence, po ověření ceny v poměru ke službám, Vás budeme kontaktovat s aktuální cenou.

Služba založení s.r.o. zahrnuje

 1. Základní poradenství v oblasti založení společnosti (projdeme Vaše požadavky, zda jsou v souladu s platnou právní úpravou, případně je do takové podoby upravíme)
 2. Připravíme veškerou potřebnou dokumentaci, která bude přílohou návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku – zajistíme tak za Vás veškerou administraci včetně notářského zápisu
 3. Vyřídíme za Vás veškerou zdlouhavou a náročnou komunikaci s příslušnými úřady, které nelze opomenout při založení společnosti (obchodní rejstřík, živnostenský úřad)
 4. Vyřídíme předmět podnikání: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona - 80 volných živností v základní ceně
 5. Připravíme návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku a společnost založíme
 6. Garantujeme Vám správné znění všech dokumentů a administrativní bezchybnost od první schůzky až do založení společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) do příslušného obchodního rejstřík

Podrobnosti k celému nákupu společnosti najdete v naší poradně.

Od Vás budeme potřebovat

 1. Podklady k založení nové s .r. o. – informace, které zjistíme konzultací s Vámi
 2. Součinnost při zakládání společnosti
 3. V případě vlastního kapitálu - složení základního kapitálu pro založení nové s.r.o.

Poté budete jednatelem nové s. r. o. splňující vše potřebné a řádně zapsané v obchodním rejstříku.

Zajímají vás další informace o zakládání společnosti? Podívejte se na články v našem blogu:

Poptávkový formulář

Abych dostala své výrobky do Prahy, potřebovala jsem sídlo v Praze. Na Simply Office oceňuju vstřícný přístup a dobré ceny.

Když jsme začali naše zboží vyvážet, hledali jsme kvůli zahraničním partnerům sídlo v Praze. S vašimi službami jsme spokojení, zvažujeme i pořízení virtuální asistentky.

Od Simply Office jsem koupil předzaloženou společnost. Vše vyřídili k mé spokojenosti.

Všechny reference
Nahoru